ScratchArt, kreatywny 6-częściowy zestaw do wydrapywania z dwoma ilustracjami

36 komentarzy
Oceny 4,0/5,0

103,00 (-20%)

Wybierz ilość:

1x 103,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 88,00 / sztuka Zaoszczędź 30,00 
Najlepsza cena
3x 78,00 / sztuka Zaoszczędź 75,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 19 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Pakiety ScratchArt zostały zaprojektowane przez utalentowany zespół artystów, aby za każdym razem zapewniać niesamowite wrażenia z wydrapywania! Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych, ScratchArt zapewnia całkowity relaks podczas tworzenia!

  • Twórz i relaksuj się
  • Ponad 10 godzin tworzenia w 1 pakiecie
  • 4 narzędzia do drapania
  • Odpowiedni dla każdego
  • Idealny prezent
  • Rozmiar: 41cm x 28cm
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
TWÓRZ I RELAKSUJ SIĘ
Pakiety ScratchArt zostały zaprojektowane przez utalentowany zespół artystów, aby za każdym razem zapewniać niesamowite wrażenia z drapania! Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych, ScratchArt zapewnia całkowity relaks podczas tworzenia!
Idealny prezent
Szukasz wyjątkowego, przemyślanego prezentu dla swojego przyjaciela lub ukochanej osoby? Jako relaksujący projekt i wspaniała grafika, nasze zestawy do malowania przez drapanie to dwa prezenty w jednym!
Odpowiedni dla każdego
Wydrapanie rysunków to odpowiednie hobby dla wszystkich pokoleń, zarówno początkujących, jak i mistrzów! Dzięki dołączonemu 4-częściowemu zestawowi narzędzi prawie każdy może zostać prawdziwym artystą!

Informacje dodatkowe

  • 41cm x 28cm

  • 1x ScratchPainting + Zestaw narzędzi do wydrapywania ilustracji

  • Za pomocą dołączonych akcesoriów zdrap czarny materiał z obrazu i odkryj piękny ukryty kolor, który rozjaśni Twoje dzieło!

  • Zestaw kreatywny jest odpowiedni dla dzieci od 8 roku życia i wszystkich starszych pokoleń.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.