Rock’n’Weeder, innowacyjne narzędzie do usuwania chwastów

42 komentarzy
Oceny 4,3/5,0

82,00 

Wybierz ilość:

1x 82,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 68,00 / sztuka Zaoszczędź 28,00 
Najlepsza cena
3x 54,00 / sztuka Zaoszczędź 84,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 20 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Chwasty są prawdziwą zmorą każdego ogrodnika, niezależnie od tego czy posiada on ogród warzywny czy ozdobny. Denerwujące chwasty wyrastają wszędzie: na piasku, w przestrzeniach pomiędzy kostką brukową czy ogrodzeniem i na innych trudno dostępnych powierzchniach. Często pozostają one ‘uparte’ i trudno się ich pozbyć, zwłaszcza jeśli nie chce się stosować niebezpiecznych chemikaliów. Dlatego też Rock’n’Weeder, innowacyjne narzędzie do usuwania chwastów, to świetny sposób na powiedzenie chwastom: NIE!

  • Usuwa chwasty
  • Usuwa rozległe i głębokie korzenie
  • Posiada ergonomiczny drewniany uchwyt
  • Ekologiczna pielęgnacja ogrodu
  • Wymiary: 34 cm x 5,8 cm x 4,3 cm
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
CHWASTY Z DROGI!
Pojawienie się w ogrodzie niechcianych chwastów jest bardzo prawdopodobne dlatego należy skutecznie pielęgnować ogród przez właściwe ogrodnictwo. Jeśli regularnie rozprawiamy się z chwastami oraz hodujemy rośliny odpowiednie do naszego środowiska wówczas nie będziemy mieć większych problemów. Najważniejszą metodą jest podjęcie odpowiednich środków zapobiegawczych przed rozwojem chwastów, tak więc najważniejsze jest okopywanie i przekopywanie. Tutaj właśnie pojawia się środek do usuwania chwastów Rock'n'Weeder, który uprości Ci zadanie i sprawi, że Twój ogród pozostanie całkowicie wolny od chwastów!
BEZ CHEMIKALIÓW I BEZ WYSIŁKU
Jeśli zdrowie Twoich najbliższych i twojego otoczenia jest priorytetem, absolutnie potrzebujesz środka do usuwania chwastów Rock'n'Weeder. Rock'n'Weeder to całkowicie nieszkodliwy i naturalny sposób na utrzymanie idealnego ogrodu i zieleni w idealnym stanie. Nie męcz się już z motykami i łopatą, które niszczą nie tylko glebę lub warzywa, ale także za zwyczaj pozostają chwasty. Rock'n'Weeder ma już zakrzywioną podstawę dźwigni, która spoczywa na ziemi i jednocześnie wyciąga korzenie z ziemi za jednym naciśnięciem. Zrób to bez żadnego kopania poprzez korzenie i niepotrzebnego przekopywania ziemi. To narzędzie suwa również głębokie i trwałe korzenie chwastów i mniszka lekarskiego. Jego duży ergonomicznie zaprojektowany uchwyt pasuje do dłoni, dzięki czemu jest ono wygodne i łatwe w obsłudze.

Informacje dodatkowe

  • 34 cm x 5,8 cm x 4,3 cm

  • drewno i stal

  • 0,2 kg

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.