Ręczna pompa paliwa, FuelSucker

9 komentarzy
Oceny 4,8/5,0

79,00 (-29%)

Wybierz ilość:

1x 79,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 68,00 / sztuka Zaoszczędź 22,00 
Najlepsza cena
3x 60,00 / sztuka Zaoszczędź 57,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 13 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Ręczna pompka do zasysania płynów to niezwykle przydatne akcesorium do każdego domu. Za pomocą pompki z łatwością możesz przelewać różne płyny, takie jak benzyna, olej, woda, piwo … Może również pomóc w pompowaniu lub wymianie wody w większych akwariach.

  • Idealne narzędzie do zasysania cieczy
  • Odpowiedni do paliw, olejów i wody destylowanej
  • Mocowanie węża do pompy odbywa się za pomocą dołączonych opasek zaciskowych
  • Przydatny dodatek do każdego domu lub warsztatu
  • W zestawie: 1x pompka ręczna, 1x wąż, 2x zacisk węża
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
PORĘCZNE NARZĘDZIE DO KAŻDEGO DOMU
Ręczna pompka do zasysania płynów to niezwykle przydatne akcesorium do każdego domu. Za pomocą pompki możesz z łatwością wylewać różne płyny, takie jak: benzyna, olej, woda, piwo ... Może również pomóc w pompowaniu lub wymianie wody w większych akwariach.
Nadaje się do wszystkich rodzajów płynów
Lekka i przenośna pompa ręczna może zasysać wszelkiego rodzaju płyny, takie jak paliwo, olej, wodę, piwo itp.
Łatwa w użyciu
W zestawie znajduje się elastyczny i wytrzymały przezroczysty wąż z PVC, który jest odporny na korozję i umożliwia łatwy dostęp do pojemników. Węża mocuje się do pompy za pomocą dostarczonych obejm.

Informacje dodatkowe

  • 1x pompka ręczna, 1x wąż, 2x zacisk węża

  • PVC

  • długość 2m / średnica 18mm / grubość 2mm

  • pompa nie nadaje się do cieczy słonych ani żrących. Ciecz, którą próbujesz spuścić, powinna znajdować się wyżej niż wiadro wlotowe. Koniec połączenia musi znajdować się wewnątrz cieczy, a nie tylko na powierzchni. Pompa nadaje się do pojazdów, które nie mają zabezpieczenia przed kradzieżą.

  • 1. Przed użyciem przetnij dostarczony wąż na 2 części. Dopasuj długość węża do swoich potrzeb. 2. zwróć uwagę na kierunek strzałki na pompie. Strzałkę należy zawsze obracać w kierunku pompowania (w kierunku cieczy).

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.