Cepistar ProTape, taśma do szczepień

45 komentarzy
Oceny 4,5/5,0

71,00 (-30%)

Wybierz ilość:

1x 71,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 65,00 / sztuka Zaoszczędź 12,00 
Najlepsza cena
3x 60,00 / sztuka Zaoszczędź 33,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 13 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Chroń nowo zaszczepione części drzewa, aby zapewnić maksymalny sukces szczepionek! Taśma do szczepień Cepistar ProTape zapewni dobre przyczepienie szczepionki do podstawy, aby dobrze razem się zrosły. Szczepionka zostanie utwierdzona i zabezpieczona przed wpływami z zewnątrz, a ostatecznie taśma sama się zdegraduje. Tym samym ta taśma nie powoduje szkody, tak jak inne elastyczne materiały, których elementy przedostają się do tkanki drzewa i mogą ją uszkodzić.

 • wodoodporny, elastyczny i rozciągliwy pasek
 • jest samoprzylepny, nie potrzeba dodatkowych, elastycznych materiałów
 • biodegradowalny w świetle słonecznym
 • zatrzymuje wilgoć pozwalając jednocześnie na oddychanie powietrzem
 • obowiązkowe akcesorium do skutecznego szczepienia
 • Skład: biodegradowalny taśma poliolefinowa
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

Informacje dodatkowe

 • biodegradowalny taśma poliolefinowa

 • 100 m

 • 3 cm

 • rozciągnij pasek, owijając go wokół szczepionki rozdzielonego miejsca i podstawy.

 • przechowywać taśmę do szczepionek w suchym, ciemnym miejscu, o temperaturze pomiędzy 15 a 25° Celsjusza. Wyższe lub niższe temperatury mogą mieć wpływ na elastyczność taśmy. Gdy nie jest używana, nie wystawiaj jej na działanie promieni słonecznych, ponieważ promienie UV rozpoczyna proces jej rozkładu.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.