Narzędzie ProfilStar do dokładnego mapowania profili

50 komentarzy
Oceny 4,9/5,0

128,00  86,00 (-33%)

Wybierz ilość:

1x 86,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 77,00 / sztuka Zaoszczędź 18,00 
Najlepsza cena
3x 64,00 / sztuka Zaoszczędź 66,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 16dzi właśnie ogląda ten przedmiot

ProfilStar dokładnie naśladuje kształt i wymiary krawędzi, profili i kontury i pozwala tworzyć precyzyjne wykończenia, które idealnie do nich pasują. Po prostu przesuwamy ProfilStar wzdłuż krawędzi, którą chcemy mapować, a narzędzie już uchwyci idealne ujęcie profilowe! Możesz łatwo wyciąć profil na dowolnym materiale, który chcesz wyciąć, a praca jest wykonywana szybko, dokładnie i bez wysiłku!

  • zapewnia dokładne, szybkie i łatwe mapowanie
  • mapuje wszystkie typy profili, rur, krawędzi i konturów
  • doskonałe narzędzie dla wszystkich rzemieślników i profesjonalistów
  • trwała i wygodna konstrukcja
  • Materiał: wysokiej jakości tworzywo ABS
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
PEŁNE MAPOWANIE WSZYSTKICH NIEREGULARNYCH KONTURÓW
Przy pierwszym dociśnięciu ProfilStar jednocześnie rejestruje kształt i wymiary profilu, który chcesz mapować, oszczędzając mnóstwo czasu i dodatkowej pracy. Kontur zawiera wszystko więc nie trzeba go ponownie używać. Po prostu profil konturowany odtwórz na materiale, na którym chcesz go wyciąć i praca jest niemal ukończona! Prosty, szybki i dokładny!
SZYBKA, ŁATWA I DOKŁADNA KOPIA
ProfilStar jest szczególnie przydatny do mapowania nieregularnych kształtów, które trudno jest samemu wykreślić. Doskonale nadaje się do mapowania rury, ponieważ tworzy idealny kontur cięcia po pierwszym naciśnięciu na rurę. Idealny do płytek, laminatu, parkietu i tapicerki. Po prostu kontur przenosisz na wybranym materiale i zaczynasz wycinać.
NIEZAWODNE NARZĘDZIE
ProfilStar ma wbudowaną linijkę, która jeszcze bardziej ułatwia pomiar i cięcie. Zawiera magnes, który dobrze trzyma wszystkie żelazne podłoża. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa ABS, które jest trwałe, wytrzymałe i nadaje się zarówno do każdego domu, jak i profesjonalnego warsztatu. ProfilStar to profesjonalne narzędzie i świetny prezent dla każdego fachowca!

Dodatkowe informacje

  • wysokiej jakości tworzywo ABS

  • 146x105x26 mm

  • 0-12 cm

  • turkusowy niebieski