Narzędzie ProfilStar do dokładnego mapowania profili

50 komentarzy
Oceny 4,7/5,0

97,00 (-24%)

Wybierz ilość:

1x 97,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 83,00 / sztuka Zaoszczędź 28,00 
Najlepsza cena
3x 73,00 / sztuka Zaoszczędź 72,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 19 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

ProfilStar dokładnie naśladuje kształt i wymiary krawędzi, profili i kontury i pozwala tworzyć precyzyjne wykończenia, które idealnie do nich pasują. Po prostu przesuwamy ProfilStar wzdłuż krawędzi, którą chcemy mapować, a narzędzie już uchwyci idealne ujęcie profilowe! Możesz łatwo wyciąć profil na dowolnym materiale, który chcesz wyciąć, a praca jest wykonywana szybko, dokładnie i bez wysiłku!

  • zapewnia dokładne, szybkie i łatwe mapowanie
  • mapuje wszystkie typy profili, rur, krawędzi i konturów
  • doskonałe narzędzie dla wszystkich rzemieślników i profesjonalistów
  • trwała i wygodna konstrukcja
  • Materiał: wysokiej jakości tworzywo ABS
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
PEŁNE MAPOWANIE WSZYSTKICH NIEREGULARNYCH KONTURÓW
Przy pierwszym dociśnięciu ProfilStar jednocześnie rejestruje kształt i wymiary profilu, który chcesz mapować, oszczędzając mnóstwo czasu i dodatkowej pracy. Kontur zawiera wszystko więc nie trzeba go ponownie używać. Po prostu profil konturowany odtwórz na materiale, na którym chcesz go wyciąć i praca jest niemal ukończona! Prosty, szybki i dokładny!
SZYBKA, ŁATWA I DOKŁADNA KOPIA
ProfilStar jest szczególnie przydatny do mapowania nieregularnych kształtów, które trudno jest samemu wykreślić. Doskonale nadaje się do mapowania rury, ponieważ tworzy idealny kontur cięcia po pierwszym naciśnięciu na rurę. Idealny do płytek, laminatu, parkietu i tapicerki. Po prostu kontur przenosisz na wybranym materiale i zaczynasz wycinać.
NIEZAWODNE NARZĘDZIE
ProfilStar ma wbudowaną linijkę, która jeszcze bardziej ułatwia pomiar i cięcie. Zawiera magnes, który dobrze trzyma wszystkie żelazne podłoża. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa ABS, które jest trwałe, wytrzymałe i nadaje się zarówno do każdego domu, jak i profesjonalnego warsztatu. ProfilStar to profesjonalne narzędzie i świetny prezent dla każdego fachowca!

Informacje dodatkowe

  • wysokiej jakości tworzywo ABS

  • 146x105x26 mm

  • 0-12 cm

  • turkusowy niebieski

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.