PowerPump, pompa elektryczna do wody i innych cieczy

14 komentarzy
Oceny 4,0/5,0

99,00 (-25%)

Wybierz ilość:

1x 99,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 85,00 / sztuka Zaoszczędź 28,00 
Najlepsza cena
3x 75,00 / sztuka Zaoszczędź 72,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 13 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Pompowanie wody nigdy nie było tak łatwe! Za pomocą pompy PowerPump zorganizuj wszystkie zadania związane z przepływem płynów w bardzo pomysłowy i wygodny sposób. Do czystych akwariów, basenów, korytów, stawów i pompowania wszystkich innych niekorozyjnych i żrących płynów przychodzi z pomocą PowerPump!

  • Jakość wykonania
  • Wygodna obsługa
  • Szybka obsługa
  • Nadaje się do domu, ogrodu lub warsztatu
  • Nadaje się do wszystkich rodzajów wierteł
  • Mały i lekki
  • Nie do pompowania cieczy łatwopalnych
  • W opakowaniu: 1 pompa (bez wiertła)
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
CO?
Elektryczna pompa wiertnicza jest przeznaczona do pracy lub pompowania poprzez obracanie wiertła. Pompuje tylko płyn z jednego zbiornika do drugiego za pomocą wiertła, niezwykle szybko, łatwo i bez rozlewów.
JAK?
Aby zapewnić optymalną wydajność i długotrwalość przed każdym użyciem nanieść kilka kropli oleju smarowego na wlot pompy i po każdym użyciu płukać czystą wodą. Upewnij się, że rura zasilająca jest nieprzepuszczalna i jaknajkrótsza, ponieważ nie powinna przekraczać 3m. pompując ciecze ścierne lub ciecze z cząstkami stałymi, zalecamy stosowanie sitka na początku rury zasilającej, aby wydłużyć długotrwalość pompy. Dla bezpiecznego użytkowania zaleca się zamontowanie pompy na stabilnej powierzchni. Należy pamiętać, że jeśli pompa nie uruchomi się w ciągu 15-20 sekund, rura zasilająca prawdopodobnie nie zostanie prawidłowo zainstalowana. Nie należy uruchamiać pompy "na sucho" i sprawdzać, czy rury nie są zatkane. Prędkość pompowania zależy od gęstości cieczy.
DLA CZEGO?
Idealny do przenoszenia lekkich cieczy, takich jak słodka woda, woda morska, rozcieńczonych rozpuszczalników organicznych, insektycydów i płynnych nawozów. Pompa jest wygodna ze względu na niewielkie rozmiary, jest lekka i przenośna, a instalacja na każdym wiertarce jest niezwykle prosta.

Informacje dodatkowe

  • 1 pompa (bez wiertła)

  • Nie włączaj pompy w tył! NIE nadaje się do pompowania cieczy łatwopalnych.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.