Nożyce do cięcia i szczepienia roślin/drzew, CepiStar

28 komentarzy
Oceny 4,3/5,0

Original price was: 128,00 zł.Current price is: 116,00 zł.(-9%)

Wybierz ilość:

1x 116,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 97,00 / sztuka Zaoszczędź 38,00 
Najlepsza cena
3x 89,00 / sztuka Zaoszczędź 81,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 10 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Lubisz zadbać o wzrost i płodność swoich drzew? Czy wiesz, że odpowiednie przycinanie gałęzi ma ogromne znaczenie? Dlatego właśnie potrzebujesz Cepistar, nożyczek do drzew. Nadają się one do szczepienia wszelkiego rodzaju sadzonek, drzew owocowych, krzewów ozdobnych, kwiatów, winorośli. Dzięki tym specjalnym nożyczkom oszczędzasz dużo energii i czasu. Dodatkowo ostrza nożyczek zostały idealnie dopasowane.

  • Można z nimi ciąć na trzy sposoby (typ Ω, typ V i typ U), co zapewnia możliwość wyboru przycięcia. Te trzy rodzaje cięć zapewniają największy wybór dla Twojego sukcesu.
  • Stworzono je jako łatwy i prosty w użyciu przyrząd. 
  • Szczepienie odbywa się bezpiecznie. Są one przeznaczone do stosowania w sadach i na zewnątrz.
  • Nadają się również dla początkujących, ponieważ szczepienie jest bardzo łatwe.
  • Nożyce rozszczepiające są trwałe i niezbędne do skutecznego przeszczepienia.
  • Zastosowanie: ergonomiczny uchwyt zapobiega wyślizgnięciu się z rąk
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
NOŻYCE CEPISTAR DLA 100% SUKCESU!
Ten innowacyjny i wszechstronny gadżet sprawia, że cięcie jest bardzo wygodne. Nożyczki do rozdzielania drzew są unikalnym i wszechstronnym, obsługiwanym ręcznie narzędziem do rozdzielania. Dokładne przycięcie jest możliwe dzięki zapewnionym różnym typom cięcia.
CZY MOŻEMY ZWIĘKSZYĆ NASZE UPRAWY UŻYWAJĄC CEPISTAR?
Nożyczki do przycinania drzew Cepistar z pewnością zapewnią doskonałe przycinanie gałęzi i całkowite rozszczepienie drzew. Przy odpowiednim przycinaniu drzew owocowych, można zwiększyć ilość produkowanych owoców i osłodzić sobie jesienne i zimowe dni.

Informacje dodatkowe

  • ergonomiczny uchwyt zapobiega wyślizgnięciu się z rąk

  • ostrze ze stali nierdzewnej

  • warianty 3 typy ostrzy, typ Ω, typ V lub typ U

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.