Multidrill, 5-częściowy zestaw bitów szlifierskich

50 komentarzy
Oceny 4,7/5,0

77,00 (-18%)

Wybierz ilość:

1x 77,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 64,00 / sztuka Zaoszczędź 26,00 
Najlepsza cena
3x 56,00 / sztuka Zaoszczędź 63,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 6 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot
  • 5 uniwersalnych głowic szlifierskich
  • Odpowiednie do wszystkich wiertarek
  • Do drewna, gumy i tworzyw sztucznych
  • Wykonane z wysokiej jakości stali
  • Zestaw zawiera: 5 bitów szlifierskich
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
5-CZĘŚCIOWY KOMPLET DLA WSZYSTKICH FACHOWCÓW
Czy jesteś profesjonalistą, czy po prostu miłośnikiem wiertarek, wkrętarek i innych narzędzi, po prostu sprzętu we wszystkich postaciach? Czy jesteś fachowcem, który potrzebuje najlepszych narzędzi do pracy? Za pomocą głowic Multidrill będziesz w stanie dopracować szczegóły podczas szlifowania, polerowania i rzeźbienia poszczególnych części obrabianych powierzchni. Wyposaż się od stóp do głów dzięki temu wspaniałemu kompletowi bitów.
WYSOKIEJ JAKOŚCI NARZĘDZIE DO DETALI
Bity ścierne Multidrill do wiertarek wykonane są z najlepszej stali szybkotnącej. Koła zębate na głowicach szlifierskich są wykonane z niezwykłą precyzją, co zapewnia ich dłuższą żywotność i wydajniejsze cięcie. To idealny zestaw do wszystkich projektów stolarskich!
WSZECHSTRONNOŚĆ
Te gwintowane głowice będą szlifować, ciąć, nacinać i polerować. Mogą być stosowane do drewna, gumy, tworzywa sztucznego lub innych nietwardych powierzchnie. Bity Multidrill nie powodują zapylenia podczas obróbki. Zestaw zawiera 5 różnych kształtów gwintowanych głowic: kulkowe, owalne, cylindryczne, duże i małe drzewo - pasują do wszystkich wiertarek elektrycznych i akumulatorowych. Te trwałe obrotowe szlifierki rotacyjne ułatwią ci każdy projekt i zapewnią satysfakcję z doskonale wykończonej pracy.

Informacje dodatkowe

  • 5 bitów szlifierskich

  • 100 g

  • stal

  • okrągły 56 X 13 mm, owalny 30 X 56 mm, walec 28 X 56 mm, duże drzewo 32 X 60 X 13 mm, małe drzewo 25 X 50 X 13 mm

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.