MirrorFoil, samoprzylepna folia lustrzana zapewniająca całkowitą prywatność

18 komentarzy
Oceny 4,1/5,0

63,00 (-33%)

Wybierz ilość:

1x 63,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 55,00 / sztuka Zaoszczędź 16,00 
Najlepsza cena
3x 50,00 / sztuka Zaoszczędź 39,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 16 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Zapewnij sobie prywatność! Jednostronna folia lustrzana zapewnia prywatność w pomieszczeniu, a jednocześnie umożliwia niezakłócony widok z pomieszczenia, gdyż folia jest tylko lekko zabarwiona i nie wpływa na przezroczystość szyby.

  • Folia lustrzana zapewniająca prywatność
  • Nadaje się do domu, biur, sklepów itp.
  • Aplikacja wewnętrzna lub zewnętrzna
  • Ochrona przed promieniami IR i UV
  • Wysokiej jakości materiał
  • Opakowanie zawiera: 1x samoprzylepna folia lustrzana (60 x 200 cm)
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

PEŁNA PRYWATNOŚĆ I OCHRONA PRZED PROMIENIAMI UV I IR

Ta jednostronna folia lustrzana zapewnia prywatność w pomieszczeniu, a jednocześnie umożliwia niezakłócony widok z pomieszczenia, gdyż folia jest tylko lekko zabarwiona i nie wpływa na przezroczystość szyby. Możliwa jest aplikacja wewnętrzna lub zewnętrzna folia.

99% ochrona przed promieniowaniem UV

Folia lustrzana zapewnia ochronę IR i UV oraz zatrzymuje destrukcyjne promienie ultrafioletowe i redukuje promieniowanie UV, zapobiegając tym samym blaknięciu kolorów mebli.

Uniwersalne zastosowanie

Ta folia lustrzana może być stosowana na oknach lub powierzchniach szklanych w domu, w biurach, sklepach, budynkach mieszkalnych i komercyjnych, aby zapewnić pełną prywatność.

Ostatnie komentarze naszych klientów:

Lena C. 35 min ·
Kupiłem tę folię do biura, które jest na parterze budynku i bardzo mi przeszkadzało, że ludzie mnie obserwują. Mam teraz pełną prywatność!
Komentarz Udostępnij
(10)
Marian F. 40 min ·
Świetna folia. Jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami, instalacja jest łatwa.
Komentarz Udostępnij
(8)
Marek S. 21 min ·
Nie postąpiłam zgodnie z instrukcją, że nawierzchnia musi być mokra i okazało się to bardzo dziwne. Następnie zamówiłam nową folię, nałożoną zgodnie z instrukcjami i jestem naprawdę zadowolona! Polecam zakup!
Komentarz Udostępnij
(5)
Zofia S. 26 min ·
Doskonała jakość i bardzo szybka dostawa! Kupiliśmy kilka kompletów do wszystkich okien mansardowych, a folia działa naprawdę świetnie! 😊
Komentarz Udostępnij
(9)

Informacje dodatkowe

  • 1x samoprzylepna folia lustrzana (60 x 200 cm)

  • PET

  • Folię należy nakładać na całkowicie czyste szkło. Użyj dużej ilości wody z mydłem, aby zwilżyć zarówno stronę klejącą, jak i powierzchnię okna. Za pomocą linijki lub skrobaczki wygładź powierzchnię i wyciśnij bąbelki. Zalecana jest ostrożna i precyzyjna aplikacja. Po aplikacji mogą pojawić się zmarszczki lub pęcherzyki, które również znikają po 10-20 dniach. Folia osiąga optymalną przyczepność po kilku tygodniach, dlatego radzimy unikać czyszczenia w tym czasie.

  • nie używaj agresywnych środków czyszczących.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.