MagicFix, magiczna pasta do szybkiej naprawy ścian

9 komentarzy
Oceny 4,1/5,0

80,00 

Wybierz ilość:

1x 80,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 66,00 / sztuka Zaoszczędź 28,00 
Najlepsza cena
3x 58,00 / sztuka Zaoszczędź 66,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 4dzi właśnie ogląda ten przedmiot

Wreszcie możesz szybko i niezwykle łatwo naprawić wszelkie uszkodzenia ścian w domu, które dręczą Cię od dłuższego czasu. Produkt niezawodnie naprawia wgniecenia, zadrapania, dziury po gwoździach, łuszczenie powierzchni, opadły tynk i wszystko, co może zniszczyć piękne białe ściany. Szybko załatw te niedoskonałości i będziesz mógł znów spać spokojnie.

 • Doskonałe pokrycie,
 • Łatwe i szybkie użycie,
 • Wodoodporny i odporny na pleśń,
 • Nezwykła siła
 • Waga: 100 g
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
SZYBKO DO IDEALNYCH ŚCIAN
Chcesz naprawić uszkodzone i popękane ściany jak profesjonalista? Pasta do szybkiej naprawy uszkodzonych ścian jest tym, czego potrzebujesz, aby w końcu dokonać wszystkich niezbędnych napraw i szybko odzyskać nieskazitelne ściany. Napraw małe pęknięcia, zadrapania lub duże obszary odpadającego tynku w kilka minut.
SPOSÓB UŻYTKOWANIA
Po prostu wyciśnij magiczną pastę na uszkodzoną powierzchnię i rozprowadź równomiernie za pomocą dołączonej szpatułki. Poczekaj, aż wyschnie, a następnie w razie potrzeby możesz wygładzić powierzchnię papierem ściernym. Naprawiona część ściany będzie solidna jak skała, możesz nawet wbić w nią gwóźdź lub go wkręcić - będzie się trzymał jak przybity!
BEZPIECZNA DLA CIEBIE I ŚRODOWISKA
Magiczna pasta długo i mocno utrzyma naprawioną część ściany. Nie przyciąga wilgoci, więc naprawiona część będzie wolna od pleśni i zgnilizny. Masa jest również przyjazna dla ludzi i środowiska, ponieważ jest wykonana z substancji organicznych.

Dodatkowe informacje

 • 100 g

 • 1x środek do naprawy uszkodzeń ścian, 1x narzędzie do nakładania i wygładzania

 • W przypadku łuszczenia ścian, kruszenia, odpadania, powierzchnię ściany należy oczyścić przed użyciem pasty. Po nałożeniu pierwszej warstwy poczekaj, aż wyschnie, a następnie poprawiaj przez kilka dni. Jeśli otwór w ścianie jest dość duży, wypełnij go najpierw drewnem lub gwoździami, a dopiero później użyj pasty, a po wyschnięciu pomaluj ścianę. Jeśli przeszkadza Ci, że po naprawie ściana jest biała, po użyciu pasty pomaluj ścianę na odpowiedni kolor.

 • Wyciśnij pastę na powierzchnię naprawianej ściany.
  Kilkakrotnie wygładź powierzchnię ściany skrobakiem.
  Po ok. 4 godzinach (czas teoretyczy, zależny od warunków atmosferycznych), wygładź powierzchnię ściany papierem ściernym. Jeśli przeszkadza Ci, że po naprawie ściana jest biała, po użyciu pasty pomaluj ścianę na odpowiedni kolor.