MagicFix, magiczna pasta do szybkiej naprawy ścian

23 komentarzy
Oceny 4,5/5,0

80,00 

Wybierz ilość:

1x 80,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 66,00 / sztuka Zaoszczędź 28,00 
Najlepsza cena
3x 58,00 / sztuka Zaoszczędź 66,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 19 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Wreszcie możesz szybko i niezwykle łatwo naprawić wszelkie uszkodzenia ścian w domu, które dręczą Cię od dłuższego czasu. Produkt niezawodnie naprawia wgniecenia, zadrapania, dziury po gwoździach, łuszczenie powierzchni, opadły tynk i wszystko, co może zniszczyć piękne białe ściany. Szybko załatw te niedoskonałości i będziesz mógł znów spać spokojnie.

 • Doskonałe pokrycie,
 • Łatwe i szybkie użycie,
 • Wodoodporny i odporny na pleśń,
 • Nezwykła siła
 • Waga: 100 g
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
SZYBKO DO IDEALNYCH ŚCIAN
Chcesz naprawić uszkodzone i popękane ściany jak profesjonalista? Pasta do szybkiej naprawy uszkodzonych ścian jest tym, czego potrzebujesz, aby w końcu dokonać wszystkich niezbędnych napraw i szybko odzyskać nieskazitelne ściany. Napraw małe pęknięcia, zadrapania lub duże obszary odpadającego tynku w kilka minut.
SPOSÓB UŻYTKOWANIA
Po prostu wyciśnij magiczną pastę na uszkodzoną powierzchnię i rozprowadź równomiernie za pomocą dołączonej szpatułki. Poczekaj, aż wyschnie, a następnie w razie potrzeby możesz wygładzić powierzchnię papierem ściernym. Naprawiona część ściany będzie solidna jak skała, możesz nawet wbić w nią gwóźdź lub go wkręcić - będzie się trzymał jak przybity!
BEZPIECZNA DLA CIEBIE I ŚRODOWISKA
Magiczna pasta długo i mocno utrzyma naprawioną część ściany. Nie przyciąga wilgoci, więc naprawiona część będzie wolna od pleśni i zgnilizny. Masa jest również przyjazna dla ludzi i środowiska, ponieważ jest wykonana z substancji organicznych.

Informacje dodatkowe

 • 100 g

 • 1x środek do naprawy uszkodzeń ścian, 1x narzędzie do nakładania i wygładzania

 • W przypadku łuszczenia ścian, kruszenia, odpadania, powierzchnię ściany należy oczyścić przed użyciem pasty. Po nałożeniu pierwszej warstwy poczekaj, aż wyschnie, a następnie poprawiaj przez kilka dni. Jeśli otwór w ścianie jest dość duży, wypełnij go najpierw drewnem lub gwoździami, a dopiero później użyj pasty, a po wyschnięciu pomaluj ścianę. Jeśli przeszkadza Ci, że po naprawie ściana jest biała, po użyciu pasty pomaluj ścianę na odpowiedni kolor.

 • Wyciśnij pastę na powierzchnię naprawianej ściany.
  Kilkakrotnie wygładź powierzchnię ściany skrobakiem.
  Po ok. 4 godzinach (czas teoretyczy, zależny od warunków atmosferycznych), wygładź powierzchnię ściany papierem ściernym. Jeśli przeszkadza Ci, że po naprawie ściana jest biała, po użyciu pasty pomaluj ścianę na odpowiedni kolor.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.