HomePump PRO, pompa przepływowa do wiertarki ręcznej

21 komentarzy
Oceny 4,0/5,0

129,00 

Wybierz ilość:

1x 129,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 107,00 / sztuka Zaoszczędź 44,00 
Najlepsza cena
3x 86,00 / sztuka Zaoszczędź 129,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 19 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Wysokowydajna pompa przepływowa HomePump PRO do pompowania i odprowadzania wody i innych cieczy, która działa po podłączeniu do wiertarki ręcznej. Idealny do podlewania ogrodu, opróżniania akwariów, zbiorników, studni, basenów, koryt, a nawet łóżek wodnych. Innowacyjne i łatwe rozwiązanie do przesyłania strumieni płynów z jednego źródła do drugiego jest niezbędnym narzędziem w każdym domu, ogrodzie lub warsztacie!

 • Łatwe i szybkie połączenie
 • Praca z prędkością 3200 obr./min. 52 litry / min
 • Do wiertarek o mocy co najmniej 350 W
 • Mocne tworzywo sztuczne i stal nierdzewna
 • Średnica wewnętrzna: 15,8 mm / 0,62 cala
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
MOC I WYDAJNOŚĆ POD RĘKĄ
W gamie wszystkich możliwych typów pomp HomePump PRO jest teraz dostępny jako najprostszy wariant pompy do codziennych zadań w ogrodzie lub w domu. Najlepszy wybór do pompowania cieczy o różnicy wysokości do 2 metrów wysokości. Wystarczy podłączyć dwa końce węża ogrodowego do pompy i wiertarki ręcznej, aby rozpocząć pompowanie. Podłączony poniżej wąż czerpie wodę, a wąż powyżej wiertarki odprowadza ją. Kontrolujesz prędkość przepływu wody za pomocą prędkości wiertła, która może osiągnąć maksymalnie 52 litry pompowanej wody na minutę. 3200 obr./min.
PRODUKT JAKOŚCI JEST KLUCZOWY
Szczególną uwagę zwrócono na budowę pompy HomePump PRO z wyborem wysokiej jakości materiałów. Są one niezbędne, ponieważ jest to jedyny sposób uniknięcia korozji i zużycia. Mocno wzmocnione tworzywa sztuczne i wysokiej jakości stal nierdzewna zapewniają długą żywotność i jakość pompy, która będzie Ci służyć przez długi czas.

Informacje dodatkowe

 • 15,8 mm / 0,62 cala

 • 21 mm / 0,83 cala

 • wzmocniony PVC i stal nierdzewna

 • niebieski

 • wiertarek o mocy co najmniej 350 W

 • ok. 125 mm x 107 mm x 78,6 mm / 4,92 cala x 4,21 cala x 3,09 cala

 • pompa może spuszczać wodę w temperaturach od 5 ° C do 60 ° C

 • maksymalna różnica wysokości wynosi 2 m, a najdłuższa odległość pompowania wynosi 15 m

 • pompa nie nadaje się do pompowania paliwa i łatwopalnych cieczy

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.