GymBands, zestaw pasków do treningu całego ciała

47 komentarzy
Oceny 4,5/5,0

136,00 

Wybierz ilość:

1x 136,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 118,00 / sztuka Zaoszczędź 36,00 
Najlepsza cena
3x 108,00 / sztuka Zaoszczędź 84,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 6dzi właśnie ogląda ten przedmiot

System treningowy GymBands to jedna z najskuteczniejszych metod treningowych, która pozwala na wykonanie różnorodnych ćwiczeń oddziałujących na całe ciało. Dwa mocne paski, grawitacja i własna waga stwarzają możliwość profesjonalnego treningu w domowym zaciszu lub w ogrodzie! Z GymBands możesz wykonywać ćwiczenia siłowe, wzmacniające kondycję, stabilizacje, balans oraz trening koordynacyjny. – wszystko czego potrzebujesz w drodze do wymarzonej sylwetki.

  • Jeden z najbardziej efektywnych treningów
  • Ćwicz z paskami i strać na wadze
  • Idealny trening w zaciszu Twojego domu lub w ogrodzie
  • Praktyczny w podróży
  • Odpowiedni dla początkujących i zaawansowanych

 

  • Zestaw zawiera: Uchwyt montażowy do sufitu, zestaw 2 pasków z wyściełanymi uchwytami i zestaw montażowy z zatrzaskiem, wygodną torbę do przechowywania, instrukcję obsługi
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
ŁATWE WYKORZYSTANIE DLA IDEALNYCH REZULTATÓW
Zestaw treningowy GymBands oferuje wiele opcji łatwej instalacji wewnątrz i na zewnątrz – wszystko czego potrzebujesz to silna pionowa powierzchnia o wysokości co najmniej 2 metrów. System może zostać przymocowany do drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych, do sufitu, gałęzi drzewa, ogrodzenia zewnętrznego lub huśtawki. Do pełnego treningu potrzebujesz około 2.4 x 1.6 m płaskiej powierzchni antypoślizgowej i Twoja domowa siłownia jest gotowa.
KOMPLEKSOWY TRENING W DOMU
Zestaw GymBands pozwala na wykonywanie ćwiczeń siłowych, modelujących sylwetkę, wzmacniających kondycję i stabilizacje, a także ćwiczeń na koordynację. Wyjątkowo szeroka gama ćwiczeń została opracowana dla idealnego treningu w domu, który można odbywać w jakimkolwiek czasie i bez kosztownych opłat za członkostwo. Trening z systemem GymBands jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych sportowców. Dzięki dołączonej torbie, możesz zabrać go w podróż. Gdy jest piękna pogoda, proponujemy trening na zewnątrz, gdy nie wewnątrz – nie ma wymówki. To jest najszybsza droga do wymarzonej sylwetki!

Dodatkowe informacje

  • Uchwyt montażowy do sufitu, zestaw 2 pasków z wyściełanymi uchwytami i zestaw montażowy z zatrzaskiem, wygodną torbę do przechowywania, instrukcję obsługi

  • Waga zestawu: 650 g, użyte materiały: nylonowy pasek, klamra ze stopu cynku, gumowy uchwyt

  • Początkujących i profesjonalistów, treningu wewnątrz lub na zewnątrz

  • Sprawdź, czy system jest prawidłowo zainstalowany i czy żadne komponenty nie są uszkodzone przed rozpoczęciem treningu.