GymBands, zestaw pasków do treningu całego ciała

35 komentarzy
Oceny 5,0/5,0

136,00 

Wybierz ilość:

1x 136,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 118,00 / sztuka Zaoszczędź 36,00 
Najlepsza cena
3x 108,00 / sztuka Zaoszczędź 84,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 8 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

System treningowy GymBands to jedna z najskuteczniejszych metod treningowych, która pozwala na wykonanie różnorodnych ćwiczeń oddziałujących na całe ciało. Dwa mocne paski, grawitacja i własna waga stwarzają możliwość profesjonalnego treningu w domowym zaciszu lub w ogrodzie! Z GymBands możesz wykonywać ćwiczenia siłowe, wzmacniające kondycję, stabilizacje, balans oraz trening koordynacyjny. – wszystko czego potrzebujesz w drodze do wymarzonej sylwetki.

  • Jeden z najbardziej efektywnych treningów
  • Ćwicz z paskami i strać na wadze
  • Idealny trening w zaciszu Twojego domu lub w ogrodzie
  • Praktyczny w podróży
  • Odpowiedni dla początkujących i zaawansowanych

 

  • Zestaw zawiera: Uchwyt montażowy do sufitu, zestaw 2 pasków z wyściełanymi uchwytami i zestaw montażowy z zatrzaskiem, wygodną torbę do przechowywania, instrukcję obsługi
Return advantage icon 14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
ŁATWE WYKORZYSTANIE DLA IDEALNYCH REZULTATÓW
Zestaw treningowy GymBands oferuje wiele opcji łatwej instalacji wewnątrz i na zewnątrz – wszystko czego potrzebujesz to silna pionowa powierzchnia o wysokości co najmniej 2 metrów. System może zostać przymocowany do drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych, do sufitu, gałęzi drzewa, ogrodzenia zewnętrznego lub huśtawki. Do pełnego treningu potrzebujesz około 2.4 x 1.6 m płaskiej powierzchni antypoślizgowej i Twoja domowa siłownia jest gotowa.
KOMPLEKSOWY TRENING W DOMU
Zestaw GymBands pozwala na wykonywanie ćwiczeń siłowych, modelujących sylwetkę, wzmacniających kondycję i stabilizacje, a także ćwiczeń na koordynację. Wyjątkowo szeroka gama ćwiczeń została opracowana dla idealnego treningu w domu, który można odbywać w jakimkolwiek czasie i bez kosztownych opłat za członkostwo. Trening z systemem GymBands jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych sportowców. Dzięki dołączonej torbie, możesz zabrać go w podróż. Gdy jest piękna pogoda, proponujemy trening na zewnątrz, gdy nie wewnątrz – nie ma wymówki. To jest najszybsza droga do wymarzonej sylwetki!

Informacje dodatkowe

  • Uchwyt montażowy do sufitu, zestaw 2 pasków z wyściełanymi uchwytami i zestaw montażowy z zatrzaskiem, wygodną torbę do przechowywania, instrukcję obsługi

  • Waga zestawu: 650 g, użyte materiały: nylonowy pasek, klamra ze stopu cynku, gumowy uchwyt

  • Początkujących i profesjonalistów, treningu wewnątrz lub na zewnątrz

  • Sprawdź, czy system jest prawidłowo zainstalowany i czy żadne komponenty nie są uszkodzone przed rozpoczęciem treningu.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected]

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.