Głowica prysznicowa Turbo o niskim zużyciu wody, TurboShower

38 komentarzy
Oceny 4,4/5,0

86,00 (-13%)

Wybierz ilość:

1x 86,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 69,00 / sztuka Zaoszczędź 34,00 
Najlepsza cena
3x 56,00 / sztuka Zaoszczędź 90,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 16 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Niskie ciśnienie wody pod prysznicem jest częstym zjawiskiem. Dzięki innowacyjnej głowicy natryskowej TurboShower zakończysz słaby strumień wody pod prysznicem, jednocześnie oszczędzając do 30% wody! 300 otworów wycięto laserowo w kształcie odwróconego trójkąta z zaawansowaną technologią, zwiększając ciśnienie wody pod prysznicem nawet o 300%! Mikrootwory dają moc strumienia, masując cię z delikatną delikatnością po długim dniu. Zafunduj sobie TurboShower z elegancką chromowaną jednoczęściową obudową, z którą nie będzie wyciekać woda.

 • Zwiększa ciśnienie wody pod prysznicem do 300%
 • 300 mikro otworów dla delikatnego, ale mocnego strumienia wody
 • Łatwe podłączenie do standardowej rurki wodnej
 • Elegancka chromowana obudowa
 • Oszczędza do 30% wody
 • Pakiet zawiera: 1x głowica prysznicowa PrhaStar bez rurki
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
TURBO JET I OSZCZĘDNOŚĆ WODY
300 otworów, z innowacyjnym układem odwróconych trójkątów precyzyjnie wycinanych laserowo, co pozwala na mocniejszy, równiejszy, delikatniejszy prysznic, który również zmyje szampon z gęstych włosów z niesamowitą prędkością i wydajnością. Ergonomicznie zaprojektowana głowica prysznicowa TurboShower pomaga również zaoszczędzić do 30% na zużyciu wody.
DLACZEGO TURBOSHOWER JEST ODPOWIEDNI DLA WSZYSTKICH PRYSZNICÓW?
Głowica prysznicowa TurboShower wykonana jest z wysokiej jakości chromowanego tworzywa sztucznego. Ponieważ składa się z jednej części, nie wycieknie nawet po długim użytkowaniu. Po prostu pasuje do standardowej tuby, więc samodzielnie zastąp swoją starą głowicę prysznicową głowicą prysznicową TurboShower.

Informacje dodatkowe

 • 1x głowica prysznicowa PrhaStar bez rurki

 • tworzywo ABS z chromowaną powłoką

 • Srebrny

 • 118 g

 • 4,2 cm (góra); 3,2 cm (dół)

 • 23 cm

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.