Garden Drill, wiertło do kopania dołów na sadzonki

13 komentarzy
Oceny 4,7/5,0

90,00 

Wybierz ilość:

1x 90,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 82,00 / sztuka Zaoszczędź 16,00 
Najlepsza cena
3x 68,00 / sztuka Zaoszczędź 66,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 17 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Ze wszystkich prac ogrodowych prawdopodobnie najważniejsze jest sadzenie. Sadzenie roślin to konieczny pierwszy krok w zaprojektowaniu własnego ogrodu. Z tego powodu, jest rzeczą niesłychanie ważną, aby wykonać tę czynność dobrze. GardenDrill to wiertło do Twojej wiertarki, które łatwo wykona doły na sadzonki, bulwy i nasiona. Wykonaj to ciężkie kopanie dołów z GardenDrill, nakładką na wiertarkę akumulatorową, i spraw że prace ogrodowe staną się prostsze.

  • Otwór powstaje w sekundę
  • Spulchnia glebę
  • Łatwe wiercenie za pomocą nakładki
  • Optymalna głębokość otworów
  • Nadaje się do: dowolnej standardowej wiertarki
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
WSKAZÓWKI DLA CUDOWNEGO OGRODU
Podstawowym problemem przy przesadzaniu jest zapobieganie stresowi, jakiego może doznać roślina, co przyspiesza jej zakorzenienie się i wzrost młodej rośliny. Przed wsadzeniem musimy wykopać otwór w ziemi dla naszej sadzonki. Podczas kopania dołu dla rośliny, upewnij się, że jest on prawie dwa razy taki, jak korzenie rośliny, którą chcesz posadzić. To zapewni ci dużo miejsca na świeże podłoże, aby móc poprawić glebę wokół rośliny. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych błędów podczas sadzenia roślin jest wykopanie zbyt małego dołu dla rośliny, w który następnie mocno wciska się korzeń rośliny. Z wiertłem GardenDrill do łatwego kopania dołów na sadzonki, szybko i z łatwością wykopiesz odpowiednio duże doły dla swoich nowych sadzonek!
PRZYGOTOWANIE GLEBY JEST KONIECZNE ABY TWÓJ OGRÓD BYŁ PIĘKNY
Przed sadzeniem koniecznie należy przygotować glebę w dole na sadzonkę i wokół niej, co zapewni młodej roślinie start najlepszy z możliwych. Wiertło GardenDrill pomoże również zmieszać podłoże z otaczającą ziemią przy minimalnym wysiłku. Stosując mieszankę materii organicznej z ziemią ogrodową, stworzysz strefę przejściową, która pobudzi wzrost korzeni. Korzenie nie będą już tylko rosły w kółku, ale wbiją się w otaczające podłoże. Użyj także nakładki GardenDrill, aby spulchnić glebę, w ten sposób zamienisz uciążliwą »aurę« ogrodu jesienią i wiosną. Twój ogród będzie w końcu obficie kwitnąć.

Informacje dodatkowe

  • dowolnej standardowej wiertarki

  • 43.5 cm

  • 4.5 cm

  • zwiększa się dowolnie przez okrągłe wiercenie w ziemi

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.