Garden Drill, wiertło do kopania dołów na sadzonki

21 komentarzy
Oceny 4,3/5,0

90,00 

Wybierz ilość:

1x 90,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 82,00 / sztuka Zaoszczędź 16,00 
Najlepsza cena
3x 68,00 / sztuka Zaoszczędź 66,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 9dzi właśnie ogląda ten przedmiot

Ze wszystkich prac ogrodowych prawdopodobnie najważniejsze jest sadzenie. Sadzenie roślin to konieczny pierwszy krok w zaprojektowaniu własnego ogrodu. Z tego powodu, jest rzeczą niesłychanie ważną, aby wykonać tę czynność dobrze. GardenDrill to wiertło do Twojej wiertarki, które łatwo wykona doły na sadzonki, bulwy i nasiona. Wykonaj to ciężkie kopanie dołów z GardenDrill, nakładką na wiertarkę akumulatorową, i spraw że prace ogrodowe staną się prostsze.

  • Otwór powstaje w sekundę
  • Spulchnia glebę
  • Łatwe wiercenie za pomocą nakładki
  • Optymalna głębokość otworów
  • Nadaje się do: dowolnej standardowej wiertarki
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
WSKAZÓWKI DLA CUDOWNEGO OGRODU
Podstawowym problemem przy przesadzaniu jest zapobieganie stresowi, jakiego może doznać roślina, co przyspiesza jej zakorzenienie się i wzrost młodej rośliny. Przed wsadzeniem musimy wykopać otwór w ziemi dla naszej sadzonki. Podczas kopania dołu dla rośliny, upewnij się, że jest on prawie dwa razy taki, jak korzenie rośliny, którą chcesz posadzić. To zapewni ci dużo miejsca na świeże podłoże, aby móc poprawić glebę wokół rośliny. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych błędów podczas sadzenia roślin jest wykopanie zbyt małego dołu dla rośliny, w który następnie mocno wciska się korzeń rośliny. Z wiertłem GardenDrill do łatwego kopania dołów na sadzonki, szybko i z łatwością wykopiesz odpowiednio duże doły dla swoich nowych sadzonek!
PRZYGOTOWANIE GLEBY JEST KONIECZNE ABY TWÓJ OGRÓD BYŁ PIĘKNY
Przed sadzeniem koniecznie należy przygotować glebę w dole na sadzonkę i wokół niej, co zapewni młodej roślinie start najlepszy z możliwych. Wiertło GardenDrill pomoże również zmieszać podłoże z otaczającą ziemią przy minimalnym wysiłku. Stosując mieszankę materii organicznej z ziemią ogrodową, stworzysz strefę przejściową, która pobudzi wzrost korzeni. Korzenie nie będą już tylko rosły w kółku, ale wbiją się w otaczające podłoże. Użyj także nakładki GardenDrill, aby spulchnić glebę, w ten sposób zamienisz uciążliwą »aurę« ogrodu jesienią i wiosną. Twój ogród będzie w końcu obficie kwitnąć.

Dodatkowe informacje

  • dowolnej standardowej wiertarki

  • 43.5 cm

  • 4.5 cm

  • zwiększa się dowolnie przez okrągłe wiercenie w ziemi