Torba do uprawy w ogrodzie, GardenGrowBag

16 komentarzy
Oceny 4,4/5,0

Original price was: 99,00 zł.Current price is: 68,00 zł.(-31%)

Wybierz ilość:

1x 68,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 60,00 / sztuka Zaoszczędź 16,00 
Najlepsza cena
3x 55,00 / sztuka Zaoszczędź 39,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 4 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Stymuluje wzrost roślin, podnosi wał z ziemi z dala od szkodników, ułatwia ogrodnictwo, zapewnia roślinom optymalne warunki do wzrostu poprzez napowietrzanie podłoża uprawowego i odpowiednie drenowanie. Wszystkie te funkcje zapewnia grządka ogrodowa Garden GrowBag wykonana z materiału, którym będziesz zachwycony!

 • Łatwa instalacja
 • Ochrona przed szkodnikami
 • Drenaż powietrzny i korzeniowy
 • Bujny wzrost roślin
 • Wyższa wydajność
 • Nadaje się na tarasy i balkony
 • W zestawie: 1x materiałowa grządka ogrodowa (średnica 90 cm)
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
CUDOWNY OGRÓD
Uprawiaj piękne kwiaty, zioła i warzywa w innowacyjny, prosty i skuteczny sposób. Garden Growbag - grządkę z tkaniny ogrodowej można umieścić w dowolnym miejscu na zewnątrz - w ogrodzie, na tarasie lub w podwórzu. Wystarczy wypełnić ją glebą i zasiać w niej wybrane rośliny. Po zakończeniu sezonu wegetacyjnego opróżnij ją, umyj i przechowuj do następnego sezonu, aby w przyszłym roku też mieć piękny ogród!
BUJNA UPRAWA
Specjalna tkanina stymuluje wzrost korzystnych bakterii i zapewnia korzeniom odpowiednie dotlenienie, a także zachowuje optymalną wilgotność. Wszystkie te korzyści oddziałują pozytywnie na wzrost, dzięki czemu zoptymalizujesz swoje uprawy i zapewnisz wzrost kwiatów lub warzyw. Nowy Ogród można umieścić w istniejącym ogrodzie, na trawniku, na podwórku lub w innych miejscach, gdzie rośliny będą miały optymalne warunki do wzrostu. Wypełnij go odpowiednią mieszaniną gleby i ciesz się domowym produktem w tym sezonie!
PRAKTYCZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
Wytrzymała geowłóknina zapewnia długotrwałe stosowanie i utrzymuje optymalne warunki wzrostu oraz zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV. Ponieważ Garden GrowBag jest oddzielona od ziemi, chroni zbiory przed nornicami, kretami i innymi szkodnikami. Ze względu na regulowaną wysokość może ułatwić sobie odchwaszczanie i zbiór, więc Twoje plecy również będą Ci wdzięczne.

Informacje dodatkowe

 • 1x materiałowa grządka ogrodowa (średnica 90 cm)

 • 1x Garden GrowBag o średnicy 90 cm

 • Czarny

 • pralny geotekstyl

 • 90 cm

 • 30 cm

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.