Garden Blade, szlifierka do kosiarki ogrodowej

15 komentarzy
Oceny 4,3/5,0

78,00 (-9%)

Wybierz ilość:

1x 78,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 68,00 / sztuka Zaoszczędź 20,00 
Najlepsza cena
3x 60,00 / sztuka Zaoszczędź 54,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 4 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Dzięki świeżo zaostrzonym ostrzom osiągniesz pełne cięcie i piękny wygląd trawnika. Ostrze Garden Blade to idealne narzędzie do zaostrzenia łopatek kosiarki!

  • Precyzyjnie skoszona trawa to zdrowsza trawa
  • Skraca czas koszenia
  • Pełna regeneracja łopatek kosiarki
  • Utrzymuje równowagę łopatek
  • Nadaje się do większości kosiarek

 

  • Materiał: kamień korundowy
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
SZYBKO I WYGODNIE
Ostrze Garden Blade można przymontować do tradycyjnej wiertarki lub szlifiarki! Wysokiej jakości kamień ścierny jest odpowiednio odgięty, a tym samym przywraca orginalną ostrość krawędziom ostrza i zachowuje ich równowagę. To spowoduje, że koszenie stanie się szybsze, a cięcia będą lepsze. Przywróć żywotność swoim ostrzom, bez ich usuwania w mniej niż 10 minut.
PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI ABY POSIADAĆ PIĘKNY TRAWNIK
Optymalne koszenie jest możliwe dzięki świeżo naostrzonym ostrzom, dzięki czemu delikatne źdźbła trawy nie zostają uszkodzone. Jeśli one się rozwarstwią, trawa zmieni kolor na żółty. Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów, konieczne jest jednak regularne koszenie. Ostrze kosiarki wykonuje tysiące obrotów, i w końcu delikatna trawa uszkadza ostrza, nie wspominając o kamieniach, patykach czy piasku. Większość producentów zaleca ostrzenie ostra co najmniej raz w sezonie – dzięki ostrzom Garden Blade, możesz teraz zrobić to sam bez zdejmowania ostrza lub poszukiwania sklepu ze sprzętem.

Informacje dodatkowe

  • kamień korundowy

  • 1x szlifierka

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.