FuelSucker – ręczna pompka do zasysania paliwa, oleju i innych płynów

19 komentarzy
Oceny 4,4/5,0

129,00  96,00 (-26%)

Wybierz ilość:

1x 96,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 81,00 / sztuka Zaoszczędź 30,00 
Najlepsza cena
3x 72,00 / sztuka Zaoszczędź 72,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 13 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Ręczna pompka do zasysania płynów to niezwykle przydatne akcesorium do każdego domu. Za pomocą pompki z łatwością możesz przelewać różne płyny, takie jak benzyna, olej, woda, piwo … Może również pomóc w pompowaniu lub wymianie wody w większych akwariach.

  • Idealne narzędzie do zasysania cieczy
  • Odpowiedni do paliw, olejów i wody destylowanej
  • Mocowanie węża do pompy odbywa się za pomocą dołączonych opasek zaciskowych
  • Przydatny dodatek do każdego domu lub warsztatu
  • W zestawie: 1x pompka ręczna, 1x wąż, 2x zacisk węża
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
PORĘCZNE NARZĘDZIE DO KAŻDEGO DOMU
Ręczna pompka do zasysania płynów to niezwykle przydatne akcesorium do każdego domu. Za pomocą pompki możesz z łatwością wylewać różne płyny, takie jak: benzyna, olej, woda, piwo ... Może również pomóc w pompowaniu lub wymianie wody w większych akwariach.
Nadaje się do wszystkich rodzajów płynów
Lekka i przenośna pompa ręczna może zasysać wszelkiego rodzaju płyny, takie jak paliwo, olej, wodę, piwo itp.
Łatwa w użyciu
W zestawie znajduje się elastyczny i wytrzymały przezroczysty wąż z PVC, który jest odporny na korozję i umożliwia łatwy dostęp do pojemników. Węża mocuje się do pompy za pomocą dostarczonych obejm.

Dodatkowe informacje

  • 1x pompka ręczna, 1x wąż, 2x zacisk węża

  • PVC

  • długość 2m / średnica 18mm / grubość 2mm

  • pompa nie nadaje się do cieczy słonych ani żrących. Ciecz, którą próbujesz spuścić, powinna znajdować się wyżej niż wiadro wlotowe. Koniec połączenia musi znajdować się wewnątrz cieczy, a nie tylko na powierzchni. Pompa nadaje się do pojazdów, które nie mają zabezpieczenia przed kradzieżą.

  • 1. Przed użyciem przetnij dostarczony wąż na 2 części. Dopasuj długość węża do swoich potrzeb. 2. zwróć uwagę na kierunek strzałki na pompie. Strzałkę należy zawsze obracać w kierunku pompowania (w kierunku cieczy).

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected]

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.