FlyStar, wytrzymały samolot do puszczania ręcznego

15 komentarzy
Oceny 4,3/5,0

74,00 (-12%)

Wybierz ilość:

1x 74,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 64,00 / sztuka Zaoszczędź 20,00 
Najlepsza cena
3x 56,00 / sztuka Zaoszczędź 54,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 19 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

FLYSTAR to hit wśród zabawek dla dzieci, jest to wytrzymały ale lekki samolot, który poleci w przestrzeń, gdy po prostu wypuścisz go z ręki. Aby nim się posługiwać, nie potrzeba niewygodnego pilota, ani baterii. FlyStar frunie poprzez niebo z powodu unikatowego projektu i miękkiej pianki, z której jest wykonany. Świetna zabawa dla całej rodziny w słoneczny dzień!

  • Działa bez pilota i baterii
  • Puszcza się go ręcznie
  • Wytrzymały, ale miękki
  • Dostępny w różnych kolorach
  • Materiał: wytrzymała pianka
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
INNOWACYJNA ROZRYWKA
Samolot FlyStar jest wykonany z delikatnej pianki, która jest niezwykle wytrzymała, praktycznie nie do zdarcia! Samolotem można się posługiwać podczas suchej pogody i zapewniając stałą rozrywkę ludziom w każdym wieku!
AKTYWNA GRA
Zmontowany samolot FlyStar zapewnia aktywną rozrywkę, bez pilota lub baterii! Bezpieczna, niekończąca się zabawa na świeżym powietrzu to najlepsza rzecz, jaką możesz zaoferować najmłodszym!
BEZ PILOTA
FlyStar został wyjątkowo zaprojektowany z miękkiej pianki, która z łatwością frunie w powietrzu. Samolot poleci poprzez zwykłe pchnięcie, nie wymaga pilota lub baterii!

Informacje dodatkowe

  • wytrzymała pianka

  • 46 x 48 cm

  • niebieski, czerwony, zielony, żółty. Kolor samolotu jest wybierany losowo.

  • Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Samolot składa się z kilku małych części, które mogą stwarzać ryzyko połknięcia lub uduszenia.

  • Zabawka FlyStar jest niezwykle elastyczna w obszarze skrzydła, które można łatwo złożyć w górę lub w dół w taki sposób, by przeciwległe skrzydła się stykały. Jednak ze względu na konieczność latania korpus samolotu jest sztywny, nie należy zginać zabawki w tym miejscu.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.