FlexiGarden, rozciągliwy wąż ogrodowy z głowicą nawadniającą, która nie zaplątuje się

42 komentarzy
Oceny 4,5/5,0

122,00 

Wybierz ilość:

1x 122,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 104,00 / sztuka Zaoszczędź 36,00 
Najlepsza cena
3x 90,00 / sztuka Zaoszczędź 96,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 13 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Lekki, kompaktowy, rozciągliwy, nierdzewny, łatwy w obsłudze i przechowywaniu, wszechstronny, wygodny, niezawodny i wiele innych funkcji ma ten niezwykle rozciągliwy wąż ogrodowy z głowicą nawadniającą. Po co zawracać sobie głowę zwykłymi wężami do podlewania? Ułatw swoje życie i codzienne obowiązki i zaoszczędź czas na coś bardziej przyjemnego, takie jak skręcanie brudnych i niezręcznych węży ogrodowych.

 • Możliwość przedłużenia z 7,5 m do 22,5 m
 • Nie zapląta się
 • Elastyczny i nierdzewny
 • Światło
 • Standardowa głowica nawadniająca
 • Głowica rozpylająca z 7 trybami pracy
 • Kolor: niebieski
Return advantage icon 14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
UPROŚĆMY
Od jakiegoś czasu podlewasz warzywa, trawnik czy myjesz samochód, ale po prostu nie możesz się zmotywować, ponieważ wiesz, że długotrwałe kolokacje czekają na Ciebie z rozwojem przeplatanej rury i słabym strumieniem, który ledwo dociera pożądanej powierzchni. Teraz jest czas, aby skończyć te niezręczne zadania i kupić sobie przedłużany wąż ogrodowy z głowicą nawadniającą z siedmiu różnych metod podlewania. Podlewaj ogród, trawnik, kwiaty, myj samochód, ścieżkę ogrodową, myj psa lub stwórz mokrą imprezę w upalne letnie dni.
WIELE KORZYŚCI
Wąż wykonany jest z innowacyjnego materiału, który rozciąga się od podstawowej długości 7,5 metra do długości 22,5 metra i utrzymuje ciśnienie lub moc nawadniania. Materiał jest niezwykle elastyczny, nierdzewny i po zamknięciu wody automatycznie zwija się w małą rolkę, która idealnie nadaje się do przechowywania w małych pomieszczeniach. Głowica nawadniająca jest tak zaprojektowana, że ​​sama stoi pionowo, dzięki czemu nigdy się nie zabrudzi. Można ustawić 7 różnych metod nawadniania, dzięki czemu można dostosować strumień do własnych potrzeb.

Informacje dodatkowe

 • niebieski

 • guma

 • od 7,5 m do 22,5 m

 • 1 x wąż do podlewania, 1 x głowica do podlewania; 1 x złącze

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected]

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.