FlexiDrain, Elastyczne narzędzie do spuszczania oleju, benzyny i innych płynów

18 komentarzy
Oceny 4,4/5,0

92,00 (-7%)

Wybierz ilość:

1x 92,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 79,00 / sztuka Zaoszczędź 26,00 
Najlepsza cena
3x 69,00 / sztuka Zaoszczędź 69,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 8 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Przedstawiamy FlexiDrain, elastyczne narzędzie do opróżniania, które jest idealnym instrumentem do kierowania płynów bezpośrednio do miski, aby zagwarantować bezproblemową wymianę oleju i płynów! FlexiDrain doskonale nadaje się do spuszczania oleju, benzyny i innych płynów z samochodów, ciężarówek, motocykli, quadów, sprzętu przemysłowego, sprzętu do trawników i wózków widłowych!

  • Idealny do olejów, benzyny i innych płynów
  • Elastyczny i nadający się do ponownego kształtowania, dzięki czemu pasuje do każdego otworu
  • Bez bałaganu podczas wymiany oleju i płynów
  • Wielokrotnego użytku i wykonane z trwałych materiałów
  • Działa w temperaturach od -30 ° C do 200 ° C
  • Materiał: guma + stop aluminium
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
Idealny system lejków dla najłatwiejszej transmisji
Proste, ale pomocne narzędzie do przenoszenia płynów/suchych składników z pojemników do butelek, jednocześnie chroniąc podłoże przed rozlaniem. Po użyciu zwyczajnie wytrzyj go do czysta i połóż płasko, a następnie zwiń, aby zmieścił się w dowolnym zestawie narzędzi.
Zmnieniaj kształt i ponownie wykorzystuj tysiące razy
Kształtuj, formuj, stwórz idealny niestandardowy lejek. Użyj ponownie tysiące razy. Krawędzie można formować wokół filtrów lub odpływu, aby stworzyć wolne od wszelkich przecieków uszczelnienie, nie dopuszcza oleju do silników, ram i otaczających części, eliminując bałagan przy wymianie płynów. Działa w temperaturach od -30 ° C do 200 ° C, wysoce kompatybilny z popularnymi płynami samochodowymi, po prostu przekształcaj go i używaj wielokrotnie.
Szeroki zakres zastosowania
Oprócz opróżniania i napełniania płynów, elastyczne narzędzie FlexiDrill może być stosowane w wielu różnych zadaniach, w tym do odprowadzania wody kapiącej z rury, napełniania karmników i napełniania pojemników z nawozem. Potencjalne zastosowania są nieograniczone!

Informacje dodatkowe

  • guma + stop aluminium

  • 50 x 20 cm

  • 1x elastyczne narzędzie do opróżniania FlexiDrain

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.