FitBands, elastyczne obręcze treningowe z uchwytami

43 komentarzy
Oceny 5,0/5,0

88,00 (-25%)

Wybierz ilość:

1x 88,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 75,00 / sztuka Zaoszczędź 26,00 
Najlepsza cena
3x 66,00 / sztuka Zaoszczędź 66,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 13 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

FitBands Elastyczne Obręcze do rozgrzewki, rozciągania i treningu wzmacniającego stanowią wspaniały i przyjazny dla portfela przyrząd do ćwiczeń, który nie zajmuje dużo miejsca i zapewnia takie same lub lepsze efekty niż ćwiczenia siłowe, ponieważ zapewnia opór w obydwu kierunkach. FitBands mają lekką wagę i łatwo je przenosić, przechowywać i z nich korzystać. Idealnie nadają się one do treningu, rehabilitacji i zwiększenia mobilności. Można z nich wszechstronnie korzystać podczas wykonywania różnorodnych ćwiczeń.

 • Ćwiczenia wzmacniające w zaciszu Twojego pokoju
 • 5 różnych elastycznych obręczy, z oporem od 4.5 do 52 kg 
 • Odpowiednie dla początkujących i profesjonalistów
 • Łatwe i szybkie montowanie
 • Łatwe przenoszenie
 • Wyjątkowo wytrzymałe tworzywo
 • Opakowanie zawiera: 5x elastyczna obręcz o różnym oporze z karabinkami, 2x uchwyt, 1x uchwyt do drzwi, 1x torba, 2x opaska na kostkę
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
NIEZASTĄPIONA POMOC W TRENINGU
Nie masz pieniędzy lub przestrzeni, aby przechowywać przyrządy do treningu rozciągającego w domu? Czy może Twoje członkostwo w klubie fitness poważnie nadwyrężyło domowy budżet? Oto elastyczne opaski treningowe FitBands, które rozwiążą te problemy. Stanowią one niezastąpioną pomoc przy treningu całego ciała na wszystkich poziomach trudności. Dodatkowo elastyczne opaski są małe i lekkie, dlatego z łatwością możesz je przenosić w torbie, którą otrzymasz w zestawie. Możesz zabrać je ze sobą na wakacje, w podróż służbową, do pracy lub na spacer i wykonywać dodatkowe ćwiczenia rozciągające w międzyczasie.
RÓŻNORODNOŚĆ
FitBands wytrzymałe obręcze pozwalają na wykonanie szerokiego zakresu ćwiczeń wzmacniających całe ciało. W opakowaniu otrzymasz 5 różnych elastycznych obręczy o różnym oporze (4.6 kg, 6.8 kg, 9.1 kg, 11.4 kg i 13.6 kg), które mogą być używane osobno lub razem, w zależności od Twoich preferencji dotyczących oporu. Z pomocą odrobiny wyobraźni, będziesz mógł wykonać około 150 różnych ćwiczeń wzmacniających ciało, spalających tłuszcz lub kształtujących całościowo sylwetkę. Niezależnie od tego czy jesteś zupełnie początkujący, czy też masz doświadczenie w wykonywaniu ćwiczeń.
UŻYCIE
Opakowanie zawiera specjalny uchwyt do drzwi, który łatwo można zawiesić pomiędzy skrzydłem drzwi a ramą i już elastyczna guma jest gotowa do treningu. Miękkie, piankowe uchwyty zapewnią solidne i stabilne chwytanie. W zestawie otrzymasz również opaski na kostki, ponieważ nie można zapominać o treningu nóg. Ze względu na łatwość montowania i przenoszenia, zawsze będziesz gotowy do wykonania serii powtórzeń, nawet jeśli dysponujesz jedynie kilkoma minutami czasu wolnego. Elastyczne obręcze zostały wykonane z wytrzymałych materiałów i zapewniają długotrwały i owocny trening.

Informacje dodatkowe

 • 5x elastyczna obręcz o różnym oporze z karabinkami, 2x uchwyt, 1x uchwyt do drzwi, 1x torba, 2x opaska na kostkę

 • 5 różnych kolorów, różnorodność w intensywności ćwiczeń

 • mocny, odporny, termoplastyczny, elastyczny materiał

 • początkujących i profesjonalistów

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.