FitBands, elastyczne obręcze treningowe z uchwytami

25 komentarzy
Oceny 4,3/5,0

159,00  129,00 (-19%)

Wybierz ilość:

1x 129,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 109,00 / sztuka Zaoszczędź 40,00 
Najlepsza cena
3x 94,00 / sztuka Zaoszczędź 105,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 6dzi właśnie ogląda ten przedmiot

FitBands Elastyczne Obręcze do rozgrzewki, rozciągania i treningu wzmacniającego stanowią wspaniały i przyjazny dla portfela przyrząd do ćwiczeń, który nie zajmuje dużo miejsca i zapewnia takie same lub lepsze efekty niż ćwiczenia siłowe, ponieważ zapewnia opór w obydwu kierunkach. FitBands mają lekką wagę i łatwo je przenosić, przechowywać i z nich korzystać. Idealnie nadają się one do treningu, rehabilitacji i zwiększenia mobilności. Można z nich wszechstronnie korzystać podczas wykonywania różnorodnych ćwiczeń.

 • Ćwiczenia wzmacniające w zaciszu Twojego pokoju
 • 5 różnych elastycznych obręczy, z oporem od 4.5 do 52 kg 
 • Odpowiednie dla początkujących i profesjonalistów
 • Łatwe i szybkie montowanie
 • Łatwe przenoszenie
 • Wyjątkowo wytrzymałe tworzywo
 • Opakowanie zawiera: 5x elastyczna obręcz o różnym oporze z karabinkami, 2x uchwyt, 1x uchwyt do drzwi, 1x torba, 2x opaska na kostkę
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
NIEZASTĄPIONA POMOC W TRENINGU
Nie masz pieniędzy lub przestrzeni, aby przechowywać przyrządy do treningu rozciągającego w domu? Czy może Twoje członkostwo w klubie fitness poważnie nadwyrężyło domowy budżet? Oto elastyczne opaski treningowe FitBands, które rozwiążą te problemy. Stanowią one niezastąpioną pomoc przy treningu całego ciała na wszystkich poziomach trudności. Dodatkowo elastyczne opaski są małe i lekkie, dlatego z łatwością możesz je przenosić w torbie, którą otrzymasz w zestawie. Możesz zabrać je ze sobą na wakacje, w podróż służbową, do pracy lub na spacer i wykonywać dodatkowe ćwiczenia rozciągające w międzyczasie.
RÓŻNORODNOŚĆ
FitBands wytrzymałe obręcze pozwalają na wykonanie szerokiego zakresu ćwiczeń wzmacniających całe ciało. W opakowaniu otrzymasz 5 różnych elastycznych obręczy o różnym oporze (4.6 kg, 6.8 kg, 9.1 kg, 11.4 kg i 13.6 kg), które mogą być używane osobno lub razem, w zależności od Twoich preferencji dotyczących oporu. Z pomocą odrobiny wyobraźni, będziesz mógł wykonać około 150 różnych ćwiczeń wzmacniających ciało, spalających tłuszcz lub kształtujących całościowo sylwetkę. Niezależnie od tego czy jesteś zupełnie początkujący, czy też masz doświadczenie w wykonywaniu ćwiczeń.
UŻYCIE
Opakowanie zawiera specjalny uchwyt do drzwi, który łatwo można zawiesić pomiędzy skrzydłem drzwi a ramą i już elastyczna guma jest gotowa do treningu. Miękkie, piankowe uchwyty zapewnią solidne i stabilne chwytanie. W zestawie otrzymasz również opaski na kostki, ponieważ nie można zapominać o treningu nóg. Ze względu na łatwość montowania i przenoszenia, zawsze będziesz gotowy do wykonania serii powtórzeń, nawet jeśli dysponujesz jedynie kilkoma minutami czasu wolnego. Elastyczne obręcze zostały wykonane z wytrzymałych materiałów i zapewniają długotrwały i owocny trening.

Dodatkowe informacje

 • 5x elastyczna obręcz o różnym oporze z karabinkami, 2x uchwyt, 1x uchwyt do drzwi, 1x torba, 2x opaska na kostkę

 • 5 różnych kolorów, różnorodność w intensywności ćwiczeń

 • mocny, odporny, termoplastyczny, elastyczny materiał

 • początkujących i profesjonalistów