EasyFill, dysze do łatwego i precyzyjnego nanoszenia silikonu

21 komentarzy
Oceny 4,3/5,0

82,00 

Wybierz ilość:

1x 82,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 72,00 / sztuka Zaoszczędź 20,00 
Najlepsza cena
3x 62,00 / sztuka Zaoszczędź 60,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 8dzi właśnie ogląda ten przedmiot

Dysze do dokładnego nanoszenia masy silikonowej, idealne uszczelnienie połączeń brzegowych do ścian i powierzchni podłogowych. Trzy uchwyty EasyFill o różnych rozmiarach wykonane są ze specjalnego materiału, który jest łatwy do czyszczenia pozostałości silikonu i odporny na ścieranie. Starannie i profesjonalnie nanieść silikon w łazience, kuchni, oknach, drzwiach,połączeniach, szczelinach i innych otworach.

  • Latwy do zastosowania 
  • Równomierne i precyzyjne nanoszenie
  • GRATIS nadal otrzymuje zmywacz silikonowy i pokrywkę tuby
  • 3 różne wymiary
  • Specjalny materiał odporny na silikon i zużycie
  • Szeroki zakres zastosowań
  • W opakowaniu: 3 różne załączniki + BEZPŁATNY zmywacz silikonu, BEZPŁATNA osłona tuby
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
PRECYZYJNE SILIKONOWANIE
Do dokładnej i wysokiej jakości silikonowania spoin w łazience potrzebna spokojna i doświadczona ręka. Dobrze uszczelnione spoiny zapobiegają gromadzeniu się wilgoci, pleśni i jej przenikaniu między szczelinami elementów łazienkowych i płytek. Silikonowa rura uszczelniająca zwykle ma już stożek do stosowania, ale dla ładnej i gładkiej powierzchni stawów musimy wygładzić silikon ręcznie lub za pomocą zaokrąglonego narzędzia. Powoduje to duże opakowanie, a stawy nigdy nie są równe i gładkie. Dzięki naszym akcesoriom wykonasz tę pracę szybko i profesjonalnie, bez pakowania i szorstkich, pomarszczonych spoin.
WYKORZYSTANIE
Pakiet zawiera elementy mocujące o trzech różnych średnicach i długościach dla różnych kątów i głębokości spoin. Po pierwsze, usuń stary silikon za pomocą zmywacza silikonu, który będzie dołączony bezpłatnie! Następnie po prostu podłącz mocowanie do stożka aplikacji i jesteś gotowy do nałożenia silikonu. Obrócić głowicę dyszy tak, żeby otwór silikonowy znajdował się na dnie, i zacząć ściskać. Wycisnąć silikon powolnym i równomiernym ruchem, przystawka będzie ładnie rozprowadzać go po powierzchni, tak jakby został zastosowany przez doświadczonego profesjonalistę. Po zakończeniu pracy odczekać, aż silikon w dyszy wyschnie, a następnie po prostu wyciągnąć go ręcznie. Silikon jest szczelnie zamknięty pokrywką, którą również otrzymasz za darmo w opakowaniu.
TRWAŁOŚĆ
Przystawki wykonane są ze specjalnego materiału, do którego silikon nie przylega, więc czyszczenie i nakładanie jest szybkie i łatwe. Solidna guma mocowania zapewnia długotrwałe użytkowanie wysokiej jakości. Będziesz używał dysz przez długi czas i uszczelnisz różne miejsca w łazience, kuchni, drzwiach, oknach, zlewach, połączeniach płytek i innych szczelinach, w których chcesz uszczelnić silikonem.

Dodatkowe informacje

  • 3 różne załączniki + BEZPŁATNY zmywacz silikonu, BEZPŁATNA osłona tuby

  • D (długość) 85 mm; R (średnica) 6,5 mm / D (długość) 83 mm; R (średnica) 10 mm / D (długość) 80 mm; R (średnica) 13 mm