DoorLED, dyskretne oświetlenie LED do wnętrza szafy

13 komentarzy
Oceny 4,9/5,0

84,00 (-28%)

Wybierz ilość:

1x 84,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 72,00 / sztuka Zaoszczędź 24,00 
Najlepsza cena
3x 63,00 / sztuka Zaoszczędź 63,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 11 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Oświetl wnętrze swoich szaf dzięki innowacyjnym lampom LED DoorLED! Lampki są łatwo przykręcane do zawiasów drzwi i zapalają się przy każdym otwarciu drzwi szafy! Skończ z szukaniem swoich rzeczy w ciemnych szafach dzięki dyskretnym lampkom DoorLED!

  • Innowacyjny i dyskretny design
  • Podświetlanie przy otwieraniu drzwi
  • Prosty montaż na zawiasach drzwiowych
  • Mocne i trwałe żarówki LED
  • Nadaje się do każdego rodzaju drzwi szafy
  • W zestawie: 2x lampa DoorLED
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

OTWÓRZ DRZWI DO SZAFKI Z OŚWIETLENIEM!

Innowacyjne lampy LED DoorLEDs są uruchamiane poprzez otwarcie drzwi dowolnej szafy. Mocne i ekonomiczne żarówki LED oświetlają wnętrze szafy i błyskawicznie ułatwiają znalezienie tego, czego szukasz! Niezbędne narzędzie do każdej szafy, kuchni czy piwnicy - wystarczy je zamontować, aby zmniejszyć pracę przy każdym otwarciu szafy!

DYSKRETNY DESIGN

Lampy DoorLED można łatwo zamontować na istniejących zawiasach drzwiowych. Zostały zaprojektowane w taki sposób, że są praktycznie niezauważalne, ale podczas otwierania drzwi robią różnicę! Mocno oświetlają każdą szafę. Pomagają w wyszukiwaniu i porządkowaniu Twoich rzeczy.

Informacje dodatkowe

  • 2x lampa DoorLED

  • przykręcenie do zawiasów drzwiowych

  • nie jest dołączony do zestawu. Do działania każdej lampy wymagana jest bateria 1x 23A 12V

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.