DiamondBruss, diamentowa szlifierka do wierteł

10 komentarzy
Oceny 4,2/5,0

89,00 (-10%)

Wybierz ilość:

1x 89,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 74,00 / sztuka Zaoszczędź 30,00 
Najlepsza cena
3x 64,00 / sztuka Zaoszczędź 75,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 7 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Czy jesteś w złym humorze, ponieważ wiertła są całkowicie zużyte? Unikaj kosztów zakupu nowych dzięki tej oryginalnej szlifierce DiamondBruss, która będzie szlifować spiralne przymocowania, aby były jak nowe. Diamentowa głowica szybko i łatwo przywróci ostrość wierteł, oszczędzając czas, pieniądze i kłopot z zakupem nowych.

  • Szybkie i łatwe szlifowanie
  • Diamentowa głowica zapewniająca długą żywotność
  • Nadaje się do różnych rozmiarów wierteł
  • Sprawdzona jakość
  • Do wierteł o wymiarach: 2mm-5mm; 5mm-8mm in 8mm-12,5mm
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
PO PIERWSZE - BEZPIECZEŃSTWO I OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY
Jeśli używasz regularnie wierteł w domu lub jesteś profesjonalistą, wiesz, jak ważne jest zachowanie ostrości. Zastosowanie zużytych akcesoriów wydłuża czas pracy, obciąża wiertarkę elektryczną i użytkownika, a także może być potencjalnie niebezpieczne z powodu poślizgnięć i zwiększonych nacisków, które należy wywierać na ziemię. Innym ważnym czynnikiem są oczywiście koszty zakupu nowych wierteł. Są to świetne zapasy pod względem ceny, ponieważ są one niezbędne, abyśmy mogli w ogóle wykonywać prace montażowe w przemyśle. Możliwość szybkiego przywrócenia jakości wierteł spiralnych to ogromne oszczędności!
PROCEDURA SZLIFOWANIA
Przymocuj głowicę szlifierską DiamondBruss do wkrętarki i włóż wiertło, które chcesz ostrzyć, do uchwytu wiertła. Możesz szlifować wiertła o różnych wymiarach: 2 mm-5 mm; 5 mm-8 mm i 8 mm-12,5 mm. Włącz siewnik i odczekaj co najmniej dwie sekundy, zanim uzyskasz pełną moc (od 2000 do 3500 obr / min). Powoli pchnij wiertło przez cewkę w kierunku kamienia szlifierskiego, utrzymując stały kierunek szlifowania, pchnięcie nie powininno być zbyt silne. Po zeszlifowaniu jednej strony wiertła powtórz proces z drugiej strony. Zmieniając stronę szlifowania, schłodź wiertło w wodzie przez 5 minut. Jeśli wiertło jest bardzo zużyte, możesz powtórzyć proces kilka razy.

Informacje dodatkowe

  • 2mm-5mm; 5mm-8mm in 8mm-12,5mm

  • plastik i diamentowy kamień szlifierski

  • od 2000 do 3500 obr./min

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.