DiamondBruss, diamentowa szlifierka do wierteł

10 komentarzy
Oceny 4,8/5,0

99,00  89,00 (-10%)

Wybierz ilość:

1x 89,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 74,00 / sztuka Zaoszczędź 30,00 
Najlepsza cena
3x 64,00 / sztuka Zaoszczędź 75,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 9dzi właśnie ogląda ten przedmiot

Czy jesteś w złym humorze, ponieważ wiertła są całkowicie zużyte? Unikaj kosztów zakupu nowych dzięki tej oryginalnej szlifierce DiamondBruss, która będzie szlifować spiralne przymocowania, aby były jak nowe. Diamentowa głowica szybko i łatwo przywróci ostrość wierteł, oszczędzając czas, pieniądze i kłopot z zakupem nowych.

  • Szybkie i łatwe szlifowanie
  • Diamentowa głowica zapewniająca długą żywotność
  • Nadaje się do różnych rozmiarów wierteł
  • Sprawdzona jakość
  • Do wierteł o wymiarach: 2mm-5mm; 5mm-8mm in 8mm-12,5mm
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
PO PIERWSZE - BEZPIECZEŃSTWO I OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY
Jeśli używasz regularnie wierteł w domu lub jesteś profesjonalistą, wiesz, jak ważne jest zachowanie ostrości. Zastosowanie zużytych akcesoriów wydłuża czas pracy, obciąża wiertarkę elektryczną i użytkownika, a także może być potencjalnie niebezpieczne z powodu poślizgnięć i zwiększonych nacisków, które należy wywierać na ziemię. Innym ważnym czynnikiem są oczywiście koszty zakupu nowych wierteł. Są to świetne zapasy pod względem ceny, ponieważ są one niezbędne, abyśmy mogli w ogóle wykonywać prace montażowe w przemyśle. Możliwość szybkiego przywrócenia jakości wierteł spiralnych to ogromne oszczędności!
PROCEDURA SZLIFOWANIA
Przymocuj głowicę szlifierską DiamondBruss do wkrętarki i włóż wiertło, które chcesz ostrzyć, do uchwytu wiertła. Możesz szlifować wiertła o różnych wymiarach: 2 mm-5 mm; 5 mm-8 mm i 8 mm-12,5 mm. Włącz siewnik i odczekaj co najmniej dwie sekundy, zanim uzyskasz pełną moc (od 2000 do 3500 obr / min). Powoli pchnij wiertło przez cewkę w kierunku kamienia szlifierskiego, utrzymując stały kierunek szlifowania, pchnięcie nie powininno być zbyt silne. Po zeszlifowaniu jednej strony wiertła powtórz proces z drugiej strony. Zmieniając stronę szlifowania, schłodź wiertło w wodzie przez 5 minut. Jeśli wiertło jest bardzo zużyte, możesz powtórzyć proces kilka razy.

Dodatkowe informacje

  • 2mm-5mm; 5mm-8mm in 8mm-12,5mm

  • plastik i diamentowy kamień szlifierski

  • od 2000 do 3500 obr./min