UV CoolHat, kapelusz chłodzący z ochroną UV

49 komentarzy
Oceny 4,4/5,0

90,00 (-22%)

Wybierz ilość:

1x 90,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 77,00 / sztuka Zaoszczędź 26,00 
Najlepsza cena
3x 67,00 / sztuka Zaoszczędź 69,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 10 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Nareszcie mamy piękne słoneczne dni, nastało lato! Najlepiej spędzać jak najwięcej czasu na słońcu, ale nie zapominaj o ochronie przed promieniowaniem UV. Doskonale o to zadba kapelusz UV CoolHat, który jest wykonany ze specjalnych przewiewnych materiałów, które chronią przed promieniowaniem i zapewniają przyjemny chłód.

 • 99% ochrona przed promieniowaniem UV
 • Odbija 80% ciepła
 • Specjalna powłoka chłodząca
 • Technologia wojskowa
 • Elastyczny
 • Unisex
 • Kolor: Beżowy
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

NIEBEZPIECZEŃSTWO PROMIENI SŁONECZNYCH

Nie można zaprzeczyć, że słońce jest zdrowe, ale jest też niebezpieczne. Docierają do nas promienie podczerwone, a część tej energii ma postać fal ultrafioletowych (UV). Promienie UV uszkadzają podstawowe elementy budulcowe skóry – komórki, a nawet części DNA. Niektóre uszkodzone komórki regenerują się, inne umierają, a jeszcze inne ulegają trwałemu uszkodzeniu, zostają zmienione i organizm traci nad nimi kontrolę, czego wynikiem jest proliferacja komórek, która może prowadzić do raka. Z uwagi na te fakty niezwykle ważne jest odpowiednie zabezpieczenie się przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dzięki powłoce powierzchni kapelusz blokuje 99% szkodliwych promieni UV i odbija 80% ciepła, jednocześnie chroniąc i chłodząc.

CHRONI I CHŁODZI

Kapelusz wykonany jest z lekkich i przewiewnych materiałów używanych przez wojsko, sportowców i ratowników. Zewnętrzna powierzchnia pokryta jest specjalnym materiałem odpornym na promieniowanie UV, który odbija promienie, zmniejszając uczucie ciepła nawet o 80%. Wlej trochę wody do skuwki, specjalna powłoka od wewnątrz zostanie nasączona wodą, która będzie powoli odparowywać, nie kapiąc podczas noszenia. Poczujesz się świeży i chroniony bez dodatkowej utraty energii z powodu nadmiernych upałów.

Informacje dodatkowe

 • Beżowy

 • kobiet i mężczyzn

 • powłoka powierzchniowa blokuje 99% szkodliwych promieni UV i odbija 80% ciepła

 • chroni i jednocześnie chłodzi

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.