CleanGarden, łatwe w użyciu skuteczne narzędzie do usuwania chwastów dla schludnego ogrodu

28 komentarzy
Oceny 4,7/5,0

112,00 (-44%)

Wybierz ilość:

1x 112,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 98,00 / sztuka Zaoszczędź 28,00 
Najlepsza cena
3x 89,00 / sztuka Zaoszczędź 69,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 12 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Proste, ale bardzo skuteczne narzędzie, które działa na tej samej zasadzie co mop. Po prostu połóż go na zarośniętej chwastem szczelinie lub pęknięciu na podjeździe i zacznij zeskrobywać chwasty. Haczyki w technologii chwytania i ciągnięcia pozwalają wyciągać chwasty razem z korzeniami! Produkt jest idealny do podjazdów, chodników, patio i tarasów!

  • Usuwa chwasty w dowolnym miejscu
  • Koniec z pochylaniem się i klęczeniem
  • Schludny ogród bez chemikaliów
  • Regulowane złącze pasuje do dowolnego uchwytu (brak w zestawie)
  • Wykonany z trwałej stali nierdzewnej
  • Pakiet zawiera: 1x przyrząd do usuwania chwastów CleanGarden (bez drążka)
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
Szybkie usuwanie chwastów w kilka minut
Czy chcesz posprzątać zarówno podjazd, jak i taras na wieczorną imprezę na świeżym powietrzu? CleanGarden pozwala na wyrywanie chwastów zarówno z szerszego podjazdu czy chodnika jak i z węższego patio i tarasu w ciągu zaledwie kilku minut. Po zakończeniu pracy zmieć chwasty miotłą, a pęknięcia i szczeliny będą oficjalnie wolne od chwastów w bardzo krótkim czasie.
Nigdy więcej schylania się ani klęczenia
Nigdy więcej klęczenia i pochylania się, aby wyrwać pojedyncze chwasty z ziemi. Nigdy więcej brzydkiego zapachu chemikaliów do usuwania chwastów na całej odzieży i skórze. CleanGarden jest wygodny i prosty w użyciu, możesz zainstalować odpowiedni uchwyt w zależności od wzrostu, dzięki czemu każdy, począwszy od dzieci, a skończywszy na dorosłych, będzie mógł z niego wygodnie korzystać bez konieczności pochylania się. Twoje dni na klęczkach mogą się już oficjalnie skończyć!
Regulowane złącze pasuje do każdego uchwytu
Regulowane złącza narzędzia do odchwaszczania pozwala łatwo podłączyć je do dowolnego uchwytu (brak uchwytu w zestawie). Wystarczy przekręcić śruby, aby wyregulować i umocować drążek i jesteś gotowy do pracy! CleanGarden to świetny pomocnik dla całej rodziny! Teraz możesz poświęcić mniej czasu na pielenie i więcej czasu na czynności, które lubisz.

Informacje dodatkowe

  • 1x przyrząd do usuwania chwastów CleanGarden (bez drążka)

  • stal nierdzewna + ABS

  • 400 g

  • przymocuj dowolny uchwyt lub drążek o żądanej długości i użyj dołączonych śrub, aby zamocować go na miejscu.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.