ChristmasLights, świąteczne światła, które możesz kontrolować za pomocą swojego smartfona

47 komentarzy
Oceny 4,4/5,0

Original price was: 140,00 zł.Current price is: 109,00 zł.(-22%)

Wybierz ilość:

1x 109,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 93,00 / sztuka Zaoszczędź 32,00 
Najlepsza cena
3x 82,00 / sztuka Zaoszczędź 81,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 11 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Inteligentne świąteczne światła pozwalają Ci dostosować kolory świateł według własnego uznania bezpośrednio na smartfonie i stworzyć prawdziwie bajkową atmosferę! Po prostu podłącz światła do gniazdka USB i połącz je ze swoim telefonem za pomocą darmowej aplikacji!

  • Perfekcyjna dekoracja
  • Łatwe w użyciu
  • Wodoodporne
  • Używanie na zewnątrz i wewnątrz
  • Kontrola za pomocą smartfona
  • Długość: 10m (100 pętli)
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

PERFECT CHOINKA

Inteligentne świąteczne światła pozwalają Ci ustawić różne efekty oświetleniowe na smartfonie! Dostosuj kolory świateł do swojego wyboru i stwórz prawdziwą bajkową atmosferę!

MEMORY LIGHTS

Ustaw efekty świetlne i kolory za pomocą telefonu! Po prostu podłącz światła do gniazdka USB i połącz je z telefonem za pomocą aplikacji! Aplikacja działa na wszystkich smartfonach! (Google Play lub App Store na iOS)

UŻYCIE WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ

ChristmasLights są wodoodporne i nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz! Możesz również ustawić timer, który włączy i wyłączy światła według Twoich życzeń!

Informacje dodatkowe

  • 10m (100 pętli)

  • Za pomocą Bluetooth z Twoim smartfonem (działa na wszystkich smartfonach, pobierz aplikację z Google Play lub App Store na iOS).

  • Po prostu podłącz do gniazdka USB.

  • Wodoodporne, odpowiednie do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.