Szczypce do cięcia drutu i kabli CableStar

16 komentarzy
Oceny 4,4/5,0

150,00  103,00 (-31%)

Wybierz ilość:

1x 103,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 81,00 / sztuka Zaoszczędź 44,00 
Najlepsza cena
3x 64,00 / sztuka Zaoszczędź 117,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 9dzi właśnie ogląda ten przedmiot

Nie daj się zaskoczyć żadnemu zadaniu lub problemowi. Wyposaż swój warsztat w wysokiej jakości narzędzia i gadżety, które pomogą Ci ukończyć każdy projekt – w domu lub w pracy.

  • Narzędzie wykonane jest z materiałów najwyższej jakości
  • Nadaje się do cięcia drutów i kabli
  • Jedno narzędzie a może wykonać aż 5 zadań
  • Materiał: metal, materiał sztuczny
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
NARZĘDZIE 5 W 1
Te szczypce do cięcia kabli i drutu nie są zwykłymi szczypcami. Jest to narzędzie, które może wykonać aż 5 różnych zadań, dzięki czemu stanie się Twoim niezbędnym towarzyszem we wszystkich projektach i naprawach. Dzięki patentowi wysokiej jakości stalowe szczęki szczypiec przecinają gruby drut lub kabel bez jego uszkodzenia. Długość drutu można łatwo i szybko regulować.
JAKOŚĆ PRODUKTU JEST KLUCZOWA DLA EFEKTYWNEJ PRACY
Nasze narzędzie do cięcia drutu i kabli jest wykonane z wytrzymałego materiału wysokiej klasy. Charakteryzuje się również jakością i starannym wykonaniem, a także praktycznymi patentami, które umożliwiają dokładniejsze, szybsze i bardziej wydajne wykonanie zadania.
NARZĘDZIA DO CIĘCIA RÓŻNYCH MATERIAŁÓW
Nasze narzędzie tnące może być używane do cięcia drutów i kabli wykonanych z różnych materiałów. Niezależnie od tego, czy jest to drut aluminiowy czy miedziany, to narzędzie ułatwi przygotowanie lub cięcie. Dzięki swojej jakości, grubym i ergonomicznie ukształtowanym uchwytom nasze narzędzie tnące może być również używane do cięcia grubszych stalowych drutów i kabli.

Dodatkowe informacje

  • metal, materiał sztuczny

  • czarny pomarańczowy