Szczypce do cięcia drutu i kabli CableStar

30 komentarzy
Oceny 4,1/5,0

Original price was: 150,00 zł.Current price is: 103,00 zł.(-31%)

Wybierz ilość:

1x 103,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 81,00 / sztuka Zaoszczędź 44,00 
Najlepsza cena
3x 64,00 / sztuka Zaoszczędź 117,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 6 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Nie daj się zaskoczyć żadnemu zadaniu lub problemowi. Wyposaż swój warsztat w wysokiej jakości narzędzia i gadżety, które pomogą Ci ukończyć każdy projekt – w domu lub w pracy.

  • Narzędzie wykonane jest z materiałów najwyższej jakości
  • Nadaje się do cięcia drutów i kabli
  • Jedno narzędzie a może wykonać aż 5 zadań
  • Materiał: metal, materiał sztuczny
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
NARZĘDZIE 5 W 1
Te szczypce do cięcia kabli i drutu nie są zwykłymi szczypcami. Jest to narzędzie, które może wykonać aż 5 różnych zadań, dzięki czemu stanie się Twoim niezbędnym towarzyszem we wszystkich projektach i naprawach. Dzięki patentowi wysokiej jakości stalowe szczęki szczypiec przecinają gruby drut lub kabel bez jego uszkodzenia. Długość drutu można łatwo i szybko regulować.
JAKOŚĆ PRODUKTU JEST KLUCZOWA DLA EFEKTYWNEJ PRACY
Nasze narzędzie do cięcia drutu i kabli jest wykonane z wytrzymałego materiału wysokiej klasy. Charakteryzuje się również jakością i starannym wykonaniem, a także praktycznymi patentami, które umożliwiają dokładniejsze, szybsze i bardziej wydajne wykonanie zadania.
NARZĘDZIA DO CIĘCIA RÓŻNYCH MATERIAŁÓW
Nasze narzędzie tnące może być używane do cięcia drutów i kabli wykonanych z różnych materiałów. Niezależnie od tego, czy jest to drut aluminiowy czy miedziany, to narzędzie ułatwi przygotowanie lub cięcie. Dzięki swojej jakości, grubym i ergonomicznie ukształtowanym uchwytom nasze narzędzie tnące może być również używane do cięcia grubszych stalowych drutów i kabli.

Informacje dodatkowe

  • metal, materiał sztuczny

  • czarny pomarańczowy

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.