BuildBuddy, pompa do łatwej aplikacji zaprawy

34 komentarzy
Oceny 4,1/5,0

99,00 (-23%)

Wybierz ilość:

1x 99,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 84,00 / sztuka Zaoszczędź 30,00 
Najlepsza cena
3x 74,00 / sztuka Zaoszczędź 75,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 8 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Praca z zaprawą będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek. Aplikator BuildBuddy umożliwia precyzyjną i czystą aplikację zaprawy do pożądanej powierzchni – bez żadnego kapania i wszechobecnych pozostałości po zaprawie. Przygotuj zaprawę w pojemniku i łatwo wpompuj ją za pomocą pompki, następnie zaaplikuj ją gdziekolwiek chcesz – do ściany, do szczeliny, do cegły lub gdziekolwiek indziej.

  • łatwiejsza aplikacja zaprawy
  • mniejsze zużycie zaprawy, gdyż zaprawa nie kapie
  • łatwe wypełnianie przestrzeni – nawet na pionowych powierzchniach
  • idealne dla domowych majstrów, bez zaawansowanych przyrządów murarskich
  • Skład: Wysokiej jakości tworzywo ABS, stal nierdzewna i guma
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
PROJEKTY DOMOWE STANĄ SIĘ PROSTRZE
Zaprawa musi mieć odpowiednią gęstość, aby można ją było zastosować. Oznacza to, że nie może być ona zbyt gęsta, ponieważ musi pozostać wystarczająco płynna, aby uformować kształt. To właśnie powoduje, że często kapie i pozostawia po sobie wokół brud. Pompa BuildBuddy zapewni szybką i precyzyjną aplikację zaprawy w pożądanym miejscu. A później nawet będziesz mógł ją wygładzić.
DO WSZYSTKICH KSZTAŁTÓW I POWIERZCHNI
Ciągle używasz kadzi murarskiej i łyżki, a zaprawa wypływa poza powierzchnie zbiornika i łyżki i spada na podłogę kiedy chcesz ją nałożyć na ścianę? Ta pompa sprawi, że prace domowe staną się łatwiejsze, szybsze i czystsze! Pompa BuildBuddy wykonuje świetną robotę aplikując zaprawę do ściany, podłogi, pęknięć, a także małych przestrzeni na pionowych powierzchniach, które stwarzają nam największe problemy. Ten gadżet sprawi, że zużycie zaprawy będzie o wiele bardziej racjonalne, ponieważ aplikuje ją dokładnie tam, gdzie chcemy Bez kapania.
JAK UŻYWAĆ POMPY??
Najpierw wybierz odpowiednią dyszę i nałóż ją na pompę. Zanurz dyszę w zaprawie i pociągnij dźwignię, aby napełnić pompę zaprawą. Następnie przyłóż pompę do pożądanego miejsca i powoli naciśnij uchwyt aż zaprawa zacznie wypływać. Po użyciu, dokładnie umyj pompę wodą, aby nie zaschły na niej resztki zaprawy.

Informacje dodatkowe

  • Wysokiej jakości tworzywo ABS, stal nierdzewna i guma

  • 53 x 14 cm

  • pompa i 4 dysze do różnych zastosowań

  • 15 mm, 22 mm, 39 mm, 60 mm

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.