BlindsBrush, innowacyjna szczotka z mikrofibry, która czyści rolety 2x szybciej z obu stron jednocześnie

34 komentarzy
Oceny 4,8/5,0

81,00 (-23%)

Wybierz ilość:

1x 81,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 68,00 / sztuka Zaoszczędź 26,00 
Najlepsza cena
3x 60,00 / sztuka Zaoszczędź 63,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 11 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

7 szczotek z mikrofibry połączonych w 1 ergonomiczny uchwyt stworzony specjalnie do czyszczenia żaluzji i podobnych przedmiotów! BlindsBrush czyści jednocześnie 6 rzędów żaluzji, zarówno na górze, jak i na dole, i pozostawia je idealnie czyste za jednym przeciągnięciem!

 • 2x szybsze czyszczenie
 • Czyści obie strony rolet jednocześnie
 • Ergonomiczny uchwyt do bezpiecznego czyszczenia
 • Miękkie, ale skuteczne pędzle z mikrofibry
 • Uniwersalne zastosowanie: żaluzje okienne, żaluzje pionowe, żaluzje klimatyzacyjne…
 • Zmywalny i wielokrotnego użytku
 • Pakiet zawiera: 1x BlindsStar
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

WYCZYŚĆ ROLETY 2x SZYBCIEJ

Innowacyjna konstrukcja BlindsBrush składa się z 7 szczotek z mikrofibry połączonych w 1 ergonomiczny uchwyt i czyści rolety z obu stron jednocześnie!

Łatwe i skuteczne

Po prostu chwyć za uchwyt i włóż szczotki między 6 żaluzji! Przesuń BlindsBrush w lewo i w prawo, aby zbierać kurz i brud!

NAJPROSTSZY SPOSÓB CZYSZCZENIA ŻALUZJI

Zapomnij o staromodnym czyszczeniu ręczników i paskudnych małych kawałkach podczas czyszczenia żaluzji! BlindsBrush skróci czas sprzątania o połowę, pozostawiając żaluzje czyste i wolne od kurzu, a Twoje ręce nie będą zmęczone!

Ostatnie komentarze naszych klientów:

Magda K. 44 min ·
Co za prosty, ale skuteczny produkt. Dzięki temu gadżetowi czyszczenie żaluzji stało się całkiem proste! Gorąco polecam wszystkim! Comment's image
Komentarz Udostępnij
(15)
Marian F. 56 min ·
Moim zadaniem jest czyszczenie klimatyzatorów i jestem po prostu podekscytowany czyszczeniem otworów wentylacyjnych tym wspaniałym gadżetem! Comment's image
Komentarz Udostępnij
(10)
Katarzyna G. 44 min ·
Czyszczenie rolet było dla mnie prawdziwym koszmarem! Pocieranie każdej linii z osobna męczyło mnie jeszcze przed rozpoczęciem pracy! Teraz czyszczę 7 linii na raz i robię to bardzo dokładnie! Świetny produkt!
Komentarz Udostępnij
(4)
Dariusz L. 38 min ·
Wyczyściłam nim okiennice w naszym domku! W końcu z łatwością pozbyłam się pyłku, który gromadził się w automatach!
Komentarz Udostępnij
(15)

Informacje dodatkowe

 • 1x BlindsStar

 • pędzle: 100% bawełna i włókna mikrofibry, rączka: wysokiej jakości ABS)

 • umyć mydłem i wodą

 • żaluzje okienne, żaluzje pionowe, żaluzje klimatyzacyjne…

 • Po prostu chwyć za uchwyt i włóż pędzle pomiędzy 6 rolet! Przesuń BlindsBrush w lewo i w prawo, aby zbierać kurz i brud!

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.